Region: Lithuania
Language: English
Change

Žydrūno Sadausko paskaitų videoteka

Labas,

Jei esi čia, tikrai žinai, apie ką eina kalba! Noriu Tave pakviesti prisijungti prie mano videotekos, kurioje Tavęs laukia daug unikalių dalykų, kurie pakeis tavo gyvenimą! Visų pirma, videotekoje rasi visų mano paskaitų video ir audio įrašus. Archyve šiuo metu yra sukaupta virš 40 valandų video medžiagos! 

Ir dar daugiau! Videotekoje tavęs laukia mano rekomenduojamos knygos, kurios keičia gyvenimą, praktikos, filmai ir serialai, kurie tikrai palies tavo sąmonę! Na, o „vyšnios ant pyrago“ mano videotekoje net TRYS! Pirma vyšnia – kiekvieną mėnesį tavęs laukia 1 video interviu su man įdomiu žmogumi. Šis interviu bus pasiekiamas video ir audio formatu. Antra vyšnia – kasmėnesiniai mano LIVE atsakymai į videotekos narių klausimus! Trečia vyšnia – jei kada ir kur darysiu viešą paskaitą jos turinys bus filmuojamas ir ji bus patalpinta videotekoje! 

Prisijunk! Videotekos narių atsiliepimai beveik vienareikšmiškai tvirtina, kad tai apsimoka ir keičia gyvenimus! 

P. S. Jei nepažįsti manęs aš esu Žydrūnas Sadauskas. Jei pabandyti save apibūdinti vienu sakiniu, jis skambėtų taip: "Gyvenimo prasmės ieškantis pankas!". Esu žinomas Veidoskaitos, kūno kalbos ir kūno konstitucijos skaitymo mokymų treneris. Dar žinomas kaip knygų rašytojas! Mano knygas rasi www.skaniosknygos.lt O plačiau apie mane gali rasti čia: https://www.facebook.com/atrask.savo.pasaukima/


VIEŠAS PAŽADAS! 

Kad tai nebūtų tik mano paskaitų video archyvas galiu tau pažadėti tris dalykus: Mano videotekoje tu rasi ne mažiau 11 (per metus), visiškai naujų, gyvų (LIVE) transliacijų su atsakymais į Tavo klausimus! Taip pat tavęs laukia net 11 video interviu su tikrai įdomiais žmonėmis! Rekomenduojamų kino filmų, knygų ir praktikų albumai bus papildomi nuolat! 

Su pagarba
Žydrūnas Sadauskas
Gyvenimo prasmės ieškantis pankas! 

KAIP PATEKTI?
Norėdamas klausytis visų videotekoje esančių įrašų, tu gali pasirinkti vieną iš narysčių formų:

SVARBU!!! Artėjančių Švenčių ir visuotinio karantino proga mažiname kainas! Nuo šiol ir iki tol, kol tęsis karantinas nebelieka  1 mėnesio narystės, o 6 mėn. ir 12 mėn. narystės kainos SUMAŽINTOS!!!

ANKSTESNĖS KAINOS:

  • 1 MĖNESIO narystė: KAINA - 29 eur
  • 2 PUSMEČIO narystė: KAINA - 49 eur
  • 3 METINĖ narystė: KAINA - 89 eur

NAUJOS KAINOS:

PUSMEČIO narystė:  KAINA 20
Ši narystė tau suteikia teisę neribotai naudotis esamais video archyvais, žiūrėti LIVE naujų paskaitų (nuo 4 iki 6) transliacijas ir jų įrašus, naujai įkeliamus paskaitų įrašus 6 mėnesius nuo prisijungimo dienos.

METINĖ narystė:  KAINA 40
Ši narystė tau suteikia teisę neribotai naudotis esamais video archyvais, žiūrėti LIVE naujų paskaitų transliacijas (nuo 8 iki 10) ir jų įrašus, naujai įkeliamus paskaitų įrašus 12 mėnesių nuo prisijungimo dienos.

SVARBU! 

  • Įsigijus bilietą, per 48 val. Jūs gausite laišką į savo el. paštą su kvietimu prisijungti prie grupės. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą el. paštą.
  • Jei neradote Jums tinkamo banko atsiskaitymui, susisiekite su admin@veidoskaita.lt dėl alternatyvių mokėjimo būdų.