Region: United States
Language: English
Change

ANTI karantin AŠ | 30 dienų Transformacinė online programa

Tai visiškai nauja programa, kuri remiasi transformacinių dirbtuvių „Naujasis Aš | Karališkos dirbtuvės“ populiarumu ir sėkme! 

Ši programa gimė dėl dviejų priežasčių: visų pirma - už lango siaučiantis karantinas ir gresiančios jo psichologinės pasekmės kiekvienam iš mūsų. Antra priežastis – motininio kurso (N.AŠ) medžiagos apimties kiekis nesuteikia galimybės kai kurių temų panagrinėti giliau. 

"ANTI karantin AŠ" programa paremta praktikoje išbandytomis įvairiausiomis technikomis ir metodikomis, kurių pagalba siekiama taikos ir darnos tarp 4 pasaulio suvokimo ir savęs išreiškimo jame dalių. Dvi iš jų yra vidinės ir dvi - išorinės. Vidinės – mūsų mintys ir jausmai. Išorinės – mūsų kalba ir veiksmai. Bet koks disbalansas tarp jų yra pagrindinė vidinio konflikto priežastis. 

Šio kurso pagrindinis tikslas išmokyti jus būti darnoje su „ką aš manau“, „ką aš jaučiu“, „ką aš kalbu“ ir „ką aš darau“. Daugelio psichologinių ligų pagrindinė priežastis yra disbalansas tarp to, ką aš manau ir ką jaučiu. Savo ligas ir nesėkmes mes transliuojame kalbėdami ir vien tik kalbos savistaba ir savalaikis koregavimas keičia gyvenimo kokybę drąstiškai. Gyvename amžiuje, kur mus moko tik norėti ir dėl to noro daryti nieko nereikia. Tai primena anekdotinę istoriją, kurioje vyriškis meldžiasi Dievui, kad šis padėtų jam laimėti loterijoje, o neapsikentęs Dievas garsiai jam taria:
- Nusipirk pradžiai loterijos bilietą! 

Prisijunk! Tavęs laukia 30 dienų savistabos ir intensyvių praktikų, kurių metu išmoksi stebėti savo mintis, jausmus, žodžius ir veiksmus! Kiekvienas tavo žodis bus tikslus, nes bus paremtas tavo minties ir jausmų darna. Kiekvienas tavo veiksmas bus tikras ir tikslingas, nes bus paremtas mintimis, jasmais ir žodžiu, kuris lydės tą veiksmą! 

Galutinis šio kurso tikslas – išmokyti tave būti taikoje su savo Aš ir su išorine aplinka! Rytų išmintis sako, kad norėdamas nugalėti kitus – visų pirma turi nugalėti save! Ar kada susimąstei, kad kariauti nėra su kuo? Viskas ką reikia padaryti – „susodinti prie stalo“ kariaujančias puses... 
 

P.S. Tu tikriausiai jau ne kartą bandei save pakeisti. Bet... Atsisukęs atgal matai, kad tai buvo trumpalaikis impulsas, kurio intensyvumas truko tiek, kiek stipri buvo problema, kuri inicijavo poreikį keistis. O pagrindinė problema buvo disbalansas tarp jau minėtų 4 departamentų. Galbūt pokyčio inicijatorius buvo jausmas, gal protas. Visa tai prieštaringa kalba ir visiška nedarna veiksmų srityje. Nesvarbu, iš kur buvo pirminis impulsas . Esminis dalykas, kažkas buvo prieš arba kažkuris iš tavo "4 Aš" neturėjo pakankamai motyvacijos. 

Ir priešingai – tikriausiai esi turėjęs gyvenime sukrėtimų, kur poreikis pokyčiui buvo neginčyjamas ir tu pasikeitei. Jei prisimeni juos – juose buvo darna. Tavo mintys, jausmai, kalba ir veiksmai buvo orentuoti į vieną tikslą. Tai ir buvo tai, ko mokysimies šiame kurse. Skirtumas toks, kad tada tai įvyko sutapus aplinkybėms, o mes to mokysimės sąmoningai. 

Kviečiame Tave į 30 dienų internetinį kursą, kurį veda žmogaus elgsenos specialistas, transformacinių knygų autorius Žydrūnas Sadauskas ir Milda Simanavičė sertifikuota koučingo specialistė. Kurso metu jiems talkins kurso asistentai. Kursas vyks uždaroje, visiems žinomo socialinio portalo grupėje. Kurso pabaigoje (jei nebus karantino apribojimų), jūsų laukia 1 dienos gyvas susitikimas su kurso dalyviais ir mokytojais! 
 

KURSO PROGRAMOJE:

  • Pirmiausia mes susipažinsime . Ir šis susipažinimas vyks pagal tam tikrą instrukciją, kuri jau bus pirma mini-praktika, kuri padės atsekti, kur jūsų pagrindinis „grėblys“.
  • Sekančiame etape mes kiekvieną savaitę, kiekvieną dieną dirbsime su vienu iš "4 Aš" departamentų.
  • Vėliau viskas jungsis darniai kartu, nes jau nuo antros savaitės mes integruosime pirmos savaitės žinias ir jungsime jas su nauja savaitės tema, kuri bus sekantis iš 4 Aš!  
  • Kiekvieną savaitgalį tavęs laukia tęstinė savaitgalio praktika, kurios tikslas užtvirtinti prieš tai studijuotas praktikas.
  • Kasdiena tavęs lauks nuo 2 iki 4 mini priminimų, kurie atitiks šiuo metu nagrinėjama vieno iš 4 Aš temų.
  • Viso kurso metu tavęs laukia išsamūs kurso vadovų ir jų asistentų atsakymai į tavo klausimus! 
  • Kiekvieną savaitę tavęs laukia LIVE  kurso vedančiųjų atsakymai į tavo klausimus!

Kursas vyks uiždaroje grupėje socialianiame tinkle. (Prisijungimo prie uždaros grupės instrukcijas jūs gausite el. Paštu likus kelioms dienoms iki kurso pradžios)

Jei Jums netiko nei vienas mokėjimo būdas, yra galimybė sumokėti Paypal. Susisiekite nurodytais kontaktais.

Event location