Region: United States
Language: English
Change

Emocijų paleidimo mokymai "Savo gyvenimo autorius"

Kas tu esi - savo gyvenimo auka ar autorius? 

Dėl savo nesėkmių galime kaltinti kitus - aplinkybes, žmones, valdžią, oro sąlygas, tėvus, kaimynus, darbdavius, sveikatą, amžių, Dievą ir t.t. Tačiau galime pažvelgti į savo gyvenimą nebe aukos, o autoriaus akimis, prisiimti atsakomybę už rezultatą ir paklausti savęs "kaip aš tai sukūriau ir kaip galiu pakeisti tai, kas man nebepatinka?".

Kai tikime, kad situacija, kurioje atsidūrėme, yra ne mūsų sukurta, panyrame į aukos būseną, o aukai belieka priešintis, gintis, stengtis sukontroliuoti arba pasiduoti ir susitaikyti su neišvengiamybe. Auka, tikinti, kad yra priklausoma nuo išorinių dalykų, pvz., kitų žmonių, savo likimą atiduoda tiems, kuriems atiduoda atsakomybę už situaciją, kurioje yra. Arba, jei nekaltina kitų, tai ėda ir graužia save, katina save ir save baudžia.

Tačiau savo gyvenimo autorius mąsto kitaip ir kitaip sprendžia situacijas, kurios jam netinka.

Nori išmokti kaip tapti savo gyvenimo autoriumi ir išeiti iš aukos būsenos? Naujus mokslo metus pasitik prisijungdamas prie Emocijų paleidimo technikos pagrindu sukurtų mokymų "Savo gyvenimo autorius".

Kiekvieną mėnesį - vis kita tema:

Vasaris - "Vaikystės žaizdų gydymas" - vaikystėje patyrėme visko, net tie, kurie augo darniose, pilnose šeimose. Net ne visai sąoningai suvoktos ir prisimenamos nuoskaudos, įsitikinimai, baimės veikia mūsų kasdienius pasirinkimus, sprendimus ir tikėjimą į savo galimybes bei talentus. Kokį gyvenimą gyventum, jei būtum laisvas nuo vaikystėje patirtų sužeidimų?

Kovas - "Aš ir mano kūnas" - santykis su saov kūnu yra seminis ir bazinis dalykas, be kurio neįmanoma nei sėkmė, nei savirealizacija, nei finansinis komfortas, nei šiema, nei dvasinis tobulėjimas. Pabandyk apsikabinti mylimą žmogų be kūno. Tapk tėčiu arba mama be kūno. Realizuok save mėgiamoje veikloje be kūno. Kovą skirsime dėmesio savo santykiui su savo kūnu, amžiumi, svoriu bei išvaizda, taip pat ir sveikata. 

Balandis - "Mano patogios nepatogios emocijos" - pasižiūrėsime į tai, ko laikomės, nors skaudu, ką kuriame sau, nors tai nemalonu. Ką siekiame jausti, nes taip reikia. Ką sau draudžiame patirti, nes to jausti negalima. 

Gegužė - "Mano galia gyventi" - peržiūrėsime įvairius savo gyvenimo aspektus, kuriuose nesąmoningai nusprendėme patirti aukos jausmą. Ir išsivazduosime iš šios busenos! Susigrąžinsime savo prigimtinę galią, jėgą ir stiprybę, gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Atrasime vietas, kurioje sabotuojame savo gyvenimą, patys griauname santykius, atsisakome galimybių ir kitaip sau kenkiame. Ir pakeisime "programinę įrangą" :)

Birželis - "Mano visapusiškas klestėjimas" - nuoširdžiai tikime, kad materialus gerbūvis yra ribotas šio pasaulio resursas. O jei tikime, kad viskam yra ribos, gyvename pagal šį įsitikinimą. O jei materialus gerbūvis būtų tokia pati gamtos energija, kaip oras? Ar taupai savo įkvėpimus, nes bijai, kad gali neužtekti? Ar stengiesi įkvėpti mažiau, kad neapvogtum kito? Pasižiūrėsime, kuo tikime ir pagal ką kuriame savo finansinį klestėjimą.

Visų mokymų tikslas - padėti žmonėms išmokti dirbi savarankiškai. Todėl didžiausias dėmesys bus skiriamas savarankiškam darbui ir savarankiško darbo palaikymui. 

Kiekvieną pirmadienį 18 val. vyks "gyvi" susitikimai Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje Vilniuje, Vytenio g. 10, kurie bus transliuojami internetu per video konferenciujų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tie, kurie susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, nes ši programa duoda tokias galimybes. Be to, bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Kiekvieną ketvirtadienį 18 val. vyks Zoom susitikimai, kurių tikslas - atsakyti į visus mokymų dalyviams savarankiško darbo metu kylančius klausimus. 

Susitikimų trukmė: 2-2,5 val.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaunantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 

Kiekvieno pirmadieninio susitikimo metu gausite naują darbo su savimi temą, idėjas, klausimus sau, namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai. 

Tavo gyvenimas - tavo rankose! Niekas kitas negali už tave nugyventi tavo asmeninio gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokšti!

Mokymai sukurti emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą. 

Mokymų mokestis: 190 eur.

Jei aktualu mokėti dalimis, parašykite, susitarsime. 

Jei gyvenate užsienyje ir negalite įsigyti bilieto per paysera sistemą, parašykite, susitarsime. 

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.
Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, mes turime buti FB'e draugai :)

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką :)

Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt

Event location