GERAS ŽYGIS ALYTUJE

Balandžio 7 d. kviečiame į tradicinį šiaurietiško ėjimo žygį  – Geras žygis Alytuje! Turėsite puikią galimybę pasigrožėti Nuotykių šalimi „Tarzanija“, Radžiūnų piliakalniu  ir senojo Nemuno pakrantėmis, o ištvermingiausi pasieks Alytaus piliakalnį ir aukščiausią pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą, Dailidės ežerėlį. Visos trasos – bundančiame pavasariniame miške, tad jeigu gamta neapgaus, pamatysite „žibuoklių jūrą“. Trasos žiedinės, kiekvienam pagal pajėgumą: 30 km,16 km, 7 km. Trasos žymėtos, bet lydės ir  vedliai. Judėsime organizuotai, tad įvertinkite savo pajėgumą pasirinkdami trasas. Judėjimo tempai: žygiuosime 5 km/val. greičiu 16 ir 30 km trasose, 3.5 km/val. greičiu 7 km trasoje (pastaroji tinka ir vaikams). Žygio pradžia – Nuotykių šalis „Tarzanija“ adresu: Radžiūnų g. 33,  Radžiūnų kaimas, Alytaus raj.

  • 9.00 – 9.50 val. – galutinė registracija
  • 10.00 val. – 30 km žygio startas.
  • 10.00 – 10.20 val. norintiems – Šiaurietiško ėjimo technikos pamokėlė.
  • 10.30 val. 16 km žygio startas.
  • 10.45 val. 7 km žygio startas.
  • 18.00 val. – žygio pabaiga.

Trasoje žygeivius aprūpinsime vandeniu. Finiše – pamaitinsime kareiviška koše.

Visiems finišavusiems – ŽYGIO MEDALIS

Norėdami žygio metu naudotis šiaurietiško ėjimo lazdomis, galesite jas išsinuomoti registracijos metu už du eurus. Mielai lauksime ir Jūsų draugiškų augintinių.

Kaina: 

5 eur. – iki kovo 1 d.
7 eur. – nuo kovo 1 d. iki balandžio 6 d.  
10 eur. – renginio dieną (balandžio 7 d.)

SVARBU! Pirkdamas bilietą  patvirtinu, kad mano (ir mano lydimų nepilnamečių asmenų) sveikatos būklė bei savijauta žygio dieną yra gera, už savo (ir mano lydimų nepilnamečių asmenų) saugumą žygio metu esu atsakingas pats ir nereikšiu pretenzijų organizatoriams. Sutinku, kad renginio metu darytos nuotraukos bus publikuojamos viešai.

Event location