Region: United States
Language: English
Change

HOLISTINĖ MOTERIS - ĮGALINK SAVE

 

HOLISTINĖ MOTERIS - ĮGALINK SAVE

Kurso pradžia – kovo 2 d., pabaiga - balandžio 20 d. 
Holistinės Moters stovykla – balandžio 28-30 d. 

 

youtube-thumbnail.jpeg?55e052474aaf798fad785f5ee3309fd4

 

Holistinė moteris – tai visapusiškai žydinti moters, kurios grožio, laimės bei sveikatos šaltinis yra jos pačios išmintis. 

Iš tokios moters laimės neįmanoma atimti – ji viską talpina savyje, nes gyvena turtingą vidinį gyvenimą. Tokios moters neįveikia išorinės aplinkybės – ji turi tvirtą sąmoningumo ašį bei įrankius, kurie neleidžia jai atitolti nuo savo prigimtinės stiprybės. 

Tai moteris, kurios veide švyti sąmoningumas, kūnu trykšta sveikata, o širdis dvelkia ramybe ir taika. Tai – Holistinė moteris. 

Kviečiame į tęstinį, jau antrą kartą organizuojamą paskaitų ciklą, skirtą moters prigimties įgalinimui, trykštančios sveikatos susigrąžinimui ir visapusiškam, nuo nieko nepriklausomam moters žydėjimui, kuris gimsta sąmoningume. 

Kurse paruošta net 14 skirtingų paskaitų bei ypatingas paskaitų ciklo uždarymas – Holistinės Moters stovykla!

🗓️ Kovo 2 d.: Kaip atpažinti ir sumažinti lėtinio streso poveikį sveikatai

🔷 Žmogaus kūne nėra sistemos, kurios nepaveiktų lėtinis stresas. Dėl streso hormonų pertekliaus keičiasi kraujo biocheminiai rodmenys, tad ilgainiui nukenčia moters savijauta bei sveikata.

Paskaitoje nagrinėsime lėtinio streso poveikį mūsų organizmui, sąmoningai atpažinsime užsitęsusią streso būseną savo organizme ir išbandysime vertingas praktikas, padedančias valdyti streso poveikį savo kūne ir gyvenime. 

Paskaitą veda gydytoja anesteziologė-reanimatologė bei ajurvedos specialistė Asta Keturkienė.

🗓️ Kovo 7 d.: Kvapo galia: fizinė ir emocinė harmonija

🔷 Užsiėmimo metu sužinosime, kodėl eteriniai aliejai yra subtiliausių kūrinijos sluoksnių išraiška ir kas juos paverčia veiksmingiausiu Ajurvedos ir Vedinės aromaterapijos įrankiu ramiam protui, stabilioms emocijoms bei darniai veikiančiai endokrininei sistemai palaikyti. 

Išnagrinėsime keletą emocinės ir fiziologinės harmonijos paslapčių, kurie gerina emocinę savijautą, atstato visą organizmo balansą bei grąžina vidinį ir išorinį grožį, yra pagrįsti mokslo tyrimais bei lengvai pritaikomi kasdieniniame gyvenime.

Paskaitą veda holistinės sveikatos konsultantė, biomedicinos mokslų daktarė Jurgita Šaulytė.

🗓️ Kovo 9 d.: Kas mus valdo: smegenys ar žarnynas?

🔷 Paskaitoje išsiaiškinsime, kaip mūsų emocijas, nuotaikas ir netgi sprendimus lemia smegenų-žarnyno ašis: ne tik smegenys lemia žarnyno funkcionavimą, bet ir žarnyno būklė daro įtaką mūsų emocinei savijautai ir protinėms galimybėms. 

Sužinosime, kaip rūpintis savo žarnynu, kad užtikrintume ir puikią fizinę savijautą, ir  emocinį balansą. 

Paskaitą veda gydytoja anesteziologė-reanimatologė bei ajurvedos specialistė Asta Keturkienė.

🗓️ Kovo 14 d.: Susitaikymo ritualas: švara ir taika gyvenimo situacijose

🔷 Praktinėje paskaitoje išmoksime problemų sprendimo meno, kuris atėjo iš senovės Havajų. Ho'oponopono metodas – tai paprastas, lengvas ir labai veiksmingas būdas paleisti tai, kas skaudina širdį, pasėja mintyse ramybę ir grąžina prigimtinį gyvenimo džiaugsmą. 

Havajiečių tradicija moko atleisti, prašyti atleidimo ir priimti žmones bei mus supančią aplinką su besąlygiška meile ir dėkingumu. Nuo seno praktikuojamo atleidimo ritualo tikslas – išvalyti energiją tarp savęs ir kitų, paleisti skaudulius ir emocinę nusižengimų, nesutarimų naštą, būti darnoje su savimi ir pasauliu.

Praktinę paskaitą veda rašytoja, kūrybininkė, edukacinių idėjų generatorė, lektorė Ilona Bakšė.

🗓️ Kovo 16 d.: Vidinis lengvumas: įtampų išlaisvinimas pasitelkiant kvėpavimą

🔷 Paskaitoje sužinosime apie tris emocijų zonas, kurios slypi mūsų kūne: kur nugula mūsų patiriami jausmai ir kokią įtaką jie daro mūsų savijautai bei sprendimams. Praktinėje dalyje sužinosime, kaip padėti sau pačiai paleisti viduje jaučiamą įtampą bei kartu atliksime kvėpavimo meditaciją.

Paskaitą veda rebefingo instruktorė, turinti Reiki II, ThetaHealing® Basic DNA iniciacijas, ramybės bei vidinės harmonijos keliu žmones lydinti Rasa Čivilienė.

🗓️ Kovo 21 d.: Emocijų valdymas pagal 9 kūno taškų sistemą

🔷 Tai gamtos padovanota 9 kūno taškų sistema, kurią žinant kiekviena moteris gali lengviau įveikti stresą, baimę, fobijas ir kitas neigiamas emocijas. 

Ši emocijų paleidimo praktika remiasi akupunktūros išmintimi: paskaitoje mokysimės, jog kūno energija turi savo tėkmės kelius, o šiuose energijos keliuose yra taškai. Juos žinodami ir liesdami, pageriname energijos tėkmę, išvalome emocinius blokus, todėl po praktikos natūraliai pradedame geriau jaustis.

Tai natūrali, efektyvi ryšio su savo kūnu atkūrimo bei savipagalbos praktika, kurią galime panaudoti bet kokioje situacijoje, kai pajuntame neigiamas emocijas ar stresą. Kartą išmokus, ši praktika tarnauja visą gyvenimą. 

Praktinę paskaitą veda rašytoja, kūrybininkė, edukacinių idėjų generatorė, lektorė Ilona Bakšė.

🗓️ Kovo 23 d.: Iš aukos pozicijos į gyvenimo kūrėją: asmeninės moters ribos

🔷 Kiekvienas žmogus turi savo asmenines ribas, kuriose jaučiasi gerai. Jeigu kas nors tas ribas peržengia, sveikos savivertės žmogus sustabdo ribų pažeidėją. O žmonės su sutrikusia saviverte to nepajėgia padaryti ir leidžia, kad aplinkiniai be paliovos įsiveržtų į jų gyvenimą ir jį reguliuotų. 

Jie ima gyventi aukos pozicijoje: kenčia, nesiima jokių veiksmų, daro tai, kas nepatinka, nesiryžta nieko keisti. Taip susiformuoja ydingi santykiai šeimoje, darbe ir kitose aplinkybėse. 

Dažnai aukos pozicijoje atsiduria moterys, kurios nemoka saugoti asmeninių ribų ir atiduoda savo gyvenimą kitų žmonių kontrolei: vyrui, kolegoms, šeimos nariams, darbdaviams. Jos netenka savo asmeninės vizijos ir ima gyventi svetimus gyvenimus. 

Paskaitoje sužinosime: kodėl taip atsitinka ir kokie požymiai rodo, kad patekote ydingus santykius? Kaip atpažinti agresorius ir juos sustabdyti? Kaip išmokti saugoti savo ribas ir vėl tapti savo gyvenimo šeimininku? 

Paskaitą bei meditaciją veda gydytoja, chirologė, Reiki meistrė Mokytoja Jolanta Šindeikienė

🗓️ Kovo 28 d.: Kūno kalboje užkoduoti jausmai: emocijų atpažinimas ir valdymas

🔷 Susitikimo metu išsiaiškinsime, kuo skiriasi jausmas nuo emocijos, o per praktines užduotis mokysimės identifikuoti, kaip jausmas ar emocija reiškiasi per kūno kalbą. 

Per fizinius pojūčius savo kūne atpažinsime, kiek ir kokių emocijų slypi mūsų kūne bei kodėl jos virsta kūno įtampa ir skausmais.

Praktinę paskaitą veda medikė, bioenergetikė, transpersonalinės psichologijos psichologė Svetlana Smertjeva.

🗓️ Kovo 30 d.: Emocijų atspindžiai balse: moters laisvė per balsą

🔷 Balso ir emocinė laisvė – jūsų raktas į galimybes. Kalbame, dainuojame, darome pranešimus, įrašinėjame video, vedame renginius, bendraujame su kolegomis, partneriais ar artimaisiais kasdien. Balsas - pagrindinis instrumentas, išraiškos įrankis ir mūsų vidinio pasaulio atspindys. 

Jeigu viduje nešamės sukauptą emocinį bagažą, kuris mums nereikalingas, tai atsispindi ir mūsų balse bei komunikacijoje. Tai įtampa, kurią metas paleisti.

Raktas į moters laisvę slypti jungtyje: laisvas nuo įtampų kūnas veda į laisvą kvėpavimą, laisvas kvėpavimas – į laisvą balsą, laisvas balsas – į laisvą mintį, o laisva mintis – į tikrąją vidinę laisvę.

Seminaro metu analizuosime, kada pastebime balso susikaustymą ir kas padeda pajusti balso išsilaisvinimą, apžvelgsime, kaip įtampos daro įtaką mūsų balsui ir atsispindi komunikacijoje, išbandysime metodikas, padedančias paleisti ir mėgautis balso ir minties laisve bei aptarsime situacijas, kuriose aktyvuojasi įtampos komunikuojant ir kaip joms pasiruošti.

Seminarą veda sertifikuota Fitzmaurice Voicework® mokytoja, balso ir emocinės laisvės trenerė, aktorė, Balso Laisvės Studijos įkūrėja Asta Stankūnaitė.

🗓️ Balandžio 4 d.: Gamtos dovanos: natūralūs sveikatinimo būdai

🔷 „Ligos – mūsų mokytojos, – sako žolininkė Danutė Kunčienė. – Jos mums duodamos tam, kad sustotume ir pagalvotume, kodėl taip nutiko ir ką savo gyvenime turėtume pakeisti.“

Gamta – tai didžiulė gydykla, kurios turtus mes galime panaudoti savo sveikatos gerinimui. Paskaitoje sužinosime, kaip pasinaudoti tokiomis gamtos dovanomis kaip žolelės, maudynės, grūdinimasis, taip pat mokysimės atstatyti pirmapradį, prigimtinį ryšį su gamta, kuris leidžia mūsų energijai nevaržomai tekėti kūnu ir teikti sveikatą. 

Paskaitą veda „Žolinčių akademijos“ prezidentė, mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos specialistė Danutė Kunčienė.

🗓️ Balandžio 11 d.: Mokslu grįsta meditacijos nauda kūnui, protui ir sielai

🔷 Paskaitoje nagrinėsime meditacijos veiksmingumą mažinant stresą ir nerimą, gerinant smegenų veiklą ir širdies darbą bei kraujotakos sistemos funkcionavimą.

Meditacijos praktikos pasaulyje vis plačiau pradedamos taikyti gerinant žmonių gyvenimo kokybę svarbiausiose srityse: sveikatos apsaugoje, švietime, ekonomikoje, įmonių valdyme, lyderystėje. 

Sužinosime, ką apie meditaciją sako šiuolaikinis mokslas ir kodėl tai yra jau nebe „nepažįstama praktika iš rytų“, o moderniais įrodymais pagrįsta technika gerai savijautai ir vidinei ramybei.

Paskaitą veda holistinės sveikatos konsultantė, biomedicinos mokslų daktarė Jurgita Šaulytė.

🗓️ Balandžio 13 d.: Savęs pažinimas per saviraišką: dramos terapija

🔷 Dramos terapija – tai teatro metodų panaudojimas padedant sau. Vienas pagrindinių dramos terapijos tikslų – dalinantis esama būsena su kitais, harmonizuoti vidinius asmens išgyvenimus bei per kūno išraišką nuraminti emocijas, balsą, mintis. 

Ši terapija įvairių vaidmenų pagalba leidžia pažinti, sustiprinti arba transformuoti dalyvių būsenas, o sudėtingose realiose situacijose skatina imtis kitų sprendimų. Naudojami kūrybingi saviraiškos elementai, todėl dramos terapija dar vadinama išraiškingu gydymo būdu.

Terapiją veda Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė, dramos terapeutė Monika Bičiūnaitė.

🗓️ Balandžio 18 d.: Nusipiešk savo gyvenimą: fraktalinio piešimo galimybės

🔷 Susipažinsime su fraktaliniu piešimu – savęs pažinimo, saviraiškos ir gyvenimo kūrybos metodu. 

Praktinėje paskaitos dalyje išmoksime piešti savo pirmąjį diagnostinį piešinį: jokie piešimo įgūdžiai nėra būtini. Metodas išsiskiria tuo, kad linijas kuriame užmerktomis akimis, tarsi braižytume giluminį savo sielos žemėlapį. Toks piešinys yra maža mūsų gyvenimo detalė, netiesiogiai, bet gana tiksliai atspindinti visą mūsų gyvenimą, dėl to jį galima „perskaityti“. 

Piešinyje slypi informacija apie jo autoriaus charakterį, talentus, potencialą, spręstinus ir koreguotinus dalykus, sveikatą ir dar daug įdomaus. Taip šis metodas tampa savęs pažinimo ir tobulinimo instrumentu.

Paskaitoje bus pateikta detali atlikimo technika ir išaiškinta tokio piešimo prasmė. Užbaigtus piešinius galėsite nufotografuoti ir atsiųsti lektorei, kad kitos paskaitos metu jie būtų perskaityti, išaiškinti.

Praktinę paskaitą veda pirmosios lietuviškos knygos apie fraktalus ,‚Nusipiešk gyvenimą, kokio nori“ autorė, fraktalinio metodo lektorė Lietuvoje ir užsienyje Brigita Paulauskienė.

🗓️ Balandžio 20 d.: Nusipiešk savo gyvenimą: spalvų reikšmės ir savianalizė

🔷 Antrojo fraktalinio piešimo paskaitoje sužinosime penkis pagrindinius fraktalinio piešinio bruožus, kalbėsime apie spalvų reikšmes ir išmoksime ,,perskaityti“ jų prasmę savo piešinyje. 

Piešinyje esančių linijų, spalvų dermė bei jų pozicija, proporcijos atsispindi žmogaus charakterį, jo talentus, galimybes, taip pat šiuo laikotarpiu aktualius, spręstinus klausimus.

Šioje paskaitoje aptarsime jūsų piešinius, kuriuos, jei norėsite, galėsite atsiųsti lektorei po pirmos paskaitos. Piešiniai bus aptariami eteryje neminint jūsų vardo, o gautą informaciją galėsite panaudoti gilesniam savo galimybių bei asmenybės potencialo supratimui. 

Praktinę paskaitą veda pirmosios lietuviškos knygos apie fraktalus ,‚Nusipiešk gyvenimą, kokio nori“ autorė, fraktalinio metodo lektorė Lietuvoje ir užsienyje Brigita Paulauskienė.

 

Kurso įrašai bus pasiekiami du mėnesiai po kurso pabaigos

❓ Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimų (PayPal nuorodos ar kitų klausimų), susisiekite su administratore Inesa.

tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt

-------------------------------------------------------------------

Holistinės Moters stovykla – balandžio 28-30 d. 

Sodyboje Žirnaja

Jurdonių k., Pabaisko sen., LT-20027 Ukmergės rajonas

Po paskaitų ciklo visos moterys yra kviečiamos į Holistinės Moters stovyklą balandžio 28-30 dienomis, svetingame gamtos prieglobstyje, sodyboje ,‚Žirnaja

Savaitgalį stovykloje pasitiksime ritualine pirtimi ir vanojimo mokymais ir praleisime sąmoningų, šviesių moterų bendrystėje. 

Savaitgalio programoje kasdien jūsų laukia išskirtinės rytinės jogos, meditacijos ir kvėpavimo sesijos, atpalaiduojančios praktikos, garso vakaras, gilios sąmoningumo paskaitos, konsteliacijos bei maistas: dalyvėms pateikiamas meniu su kiekvieno patiekalo aprašymu bei nauda organizmui. Be to, pasidalijama visais receptais ir papasakojama, kaip teisingai derinti maistą, kad jis teiktų visapusę naudą kūnui ir sielai. 

u07dR_zirnaja-01.jpeg?d9666b91d167576ad016d27677009aaa
be6ye_zirnaja-02.jpeg?778111bf69791ed0a4dd4d5087d600bd
zirnaja-03.jpeg?36cf226dfe436e5036f29e6b8aa750df
bTRLm_1080x1080.jpeg?0511d65cf15a32fcc1cea7d625c4dc74

❓ Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimų (PayPal nuorodos ar kitų klausimų), susisiekite su administratore Inesa.

tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances