Kaip užsidirbti iš Youtube Lietuvoje?

SUŽINOK VISAS YOUTUBE PASLAPTIS IR PRADĖK KURTI TURINĮ, IŠ KURIO GALĖSI UŽSIDIRBTI!

+ NEMOKAMAI GAUSI KLAUSIMŲ /ATSAKYMŲ SESIJĄ

Vadimas Zizas – verslininkas entuziastas, knygos „(Ne)adekvatus aš“ autorius, paramos fondo „We help“ įkūrėjas. Jis vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo kurti podkastus (liet. tinklalaidė), kuriuos filmuodavo su žymiais mūsų šalies fitneso atstovais. Sporto tematika išaugo į įvairias gyvenimo sritis apimantį „Zizas Podcast“. Dabar populiaraus YouTube kanalo sąskaitoje – virš 100 video su žinomais žmonėmis ir jų peržiūros muša šalies rekordus. 2017 m. Vadimas Zizas įkūrė internetinę mokymų akademiją „Life Academy“ (buvusi „Zizas Academy“). Šioje platformoje galima rasti šimtus valandų nuolat pildomos vaizdo medžiagos su garsiausių šalies lektorių pranešimais. Interneto galimybes efektyviai išnaudojantis webinar‘o autorius ir pats veda seminarus, su kuriais keliauja po Lietuvą bei užsienį.

Pelnytai lietuviškąja YouTube pažiba vadinamas Vadimas Zizas pristato ilgamete asmenine patirtimi ir naujausiais duomenimis paremtą webinar‘ą. Vienas didžiausių podkastų virtuozų stebina video medžiaga, surenkančia kelis šimtus tūkstančių peržiūrų! Beje, tokie rezultatai pasiekiami nedidelėje lietuviškoje rinkoje. Tik pagalvok, kas nutiktų orientuojantis į dar didesnes auditorijas!

Jei YouTube vaizdo įrašų pasaulį nori išmanyti taip gerai, kaip savo namų apylinkes, jei svajoji užsidirbti papildomų pajamų ir atrasti save naujoje nišoje, šie mokymai kaip tik tau.

Pagrindinės webinar‘o temos:

  • FILMAVIMAS (ŽANRAS, ĮRANGA, FILMAVIMAS, MONTAVIMAS)
  • VIDEO ĮKĖLIMAS (APRAŠYMAI, COVER'IAI, KĖLIMO DAŽNUMAS)
  • UŽDARBIS (EFEKTYVIAUSI BŪDAI UŽSIDIRBTI IŠ YOUTUBE)

Investuok vos 9€ ir stebėk, kaip jie per 5 savaites virsta augančiomis 1000$ įplaukomis!

Event location