Laimingas ir protingas vaikas: 7 paprasti žingsniai kartu su Renata Lazdin

Ankstyvojo ugdymo mados stumia tėvelius į misiją, kurią įgyvendinti savarankiškai yra gana sudėtinga. Labai labai seniai pati buvau mama, kuri pasimetusi norėjo visko ir nežinojo kas gi svarbiausia. Po 6 metų studijų ir praktikos galiu nupasakoti, kas gi yra tie svarbūs ir paprasti žingsniai norint, kad Jūsų aukselis būtų ne tik laimingas, bet ir protingas.” – į pusantros valandos lakonišką esmės pažinimą kviečia Renata Lazdin.

Pirmojo septynmečio edukologės teigimu ramybės ir pasitenkinimo tėveliai įgauna žinodami, kas svarbiausia ir nesiblaškydami. Renata siūlo tokius esminius žingsnius:

Žinoti, kokie nefiziologiniai vaiko poreikiai ir juos tenkinti
Tinkamai sportuoti (mankštintis)
Mokyti bent vienos papildomos kalbos
Pasirūpinti galimybe laisvai žaisti
Skaityti tinkamas knygas ir pasakas
Tinkamai naudoti medijas
Atsipalaiduoti, muzikuoti ir gamtinėti
Seminare kiekvienas iš šių septynių žingsnių yra aptariamas detaliau – kodėl verta ir kaip tai daryti. Namo su šiomis žiniomis grįžę tėveliai pasakoja:

“Esame labai užimti tėvai, neturime laiko gilintis, skaityti knygas. Renatos pasiūlytas sąrašas labai lakoniškas, aiškus, kokybiškai nupasakota instrukcija kaip įgyvendinti. Po seminaro visa šeima nurimome, nebejaučiame įtampos, ar tikrai viską darome teisingai. Žinome, kurie dalykai svarbiausi. Ačiū lektorei.” – 2 metų Motiejaus tėtis Tomas.

“Pasirodo, auginti protingą vaiką ne taip jau ir sudėtinga, kai žinai, kas svarbiausia. Esu rami, prabėgus mėnesiui po seminaro vaikas išmoko žaisti vienas, yra aktyvesnis, geriau miega ir valgo. Stebuklai slypi paprastume. Labai rekomenduoju kiekvienam, kuris turi ikimokyklinio amžiaus mažylių,” – 1,5 m. Akvilės ir 4 metų Marko mama Birutė.

Kviečiame dalyvauti!

Kaina: 20 eur/asm, 27eur/porai.
Norint atvykti į abu seminarus (https://bit.ly/2FYexcZ) kaina 35eur/asm.
Vieta: VŠĮ Visapusiško lavinimo centras Respublikos g. 37, IIIa. Panevėžys

----------------------------------------------------------------
Seminare rekomenduojama dalyvauti be vaikų, o jei tai neįmanoma - pasirūpinti, kad vaikai visiškai netrukdytų kitiems seminaro dalyviams.

Daugiau informacijos: lavinkime@gmail.com

Event location