NAUJASIS AŠ - 60 dienų transformacinė programa

Nori ar nenori to žmogus, bet jis yra savo įpročių vergas. Aš tai vadinu „automatinė programa“. Kiekvieną dieną mums kyla nuo 50 iki 70 tūkstančių minčių. Atrodo didelis skaičius ir tikriausiai pagalvojai, kad to negali būti? Patikėk - tai moksliniai faktai. Daugelio savo minčių tu net nesuvoki sąmoningai. Jei kažkada teko medituoti – turėjai pastebėti, kad kompaktinė plokštelė sukasi nuolatos. Blogiausia... Blogiausia, kad 90% tų minčių yra tos pačios. Tokios pat mintys sukosi vakar, užvakar ir šiandien. Tavo gyvenimas irgi nesiskiria nuo tavo minčių. Šiandien tu lygiai kaip ir vakar nubudai, pusryčiavai prauseisi, važiavai į darbą. Tu visada laikai puodelį toje pačioje rankoje, tu visada taip pat šukuoji plaukus, tu visada taip pat valaisi dantis ar atlieki kitus, kasdienius veiksmus. Tu kasdiena susitinki beveik tuos pačius žmones ir su jais patiri tuos pačius jausmus ir net temos apie kurias jūs kalbate yra tos pačios. Savo brangiems žmonėms sakai tą patį, iš vaikų tikiesi to paties elgesio ir prarandi pusiausvyra, kai yra ne taip, kaip tu esi įpratęs.

TOS PAČIOS MINTYS IR ĮPROČIAI TAVE PADARO RUTINOS VERGU!

Nuolat kartojamas elgesys ir jį lydinčios tos pačios mintys, sukuria tas pačias emocijas. Emocijos sukuria tokias pat mintis. Spąstai užsidaro. Tai dieną iš dienos kuria tas pačias patirtis, kurias tu vadini aplinkybėmis. Daugelis iš mūsų slapčia tikisi, kad vieną dieną įvyks stebuklas ir gyvenimas stebuklingai pasikeis. Iš čia įprotis pirkti loterijos bilietus ir žiūrėti filmus, nors trumpam pamirštant savo gyvenimą. Jei žinai žmonių, kurie netikėtai laimėjo milijoną, tai turi žinoti, kad nei vienam iš jų nepavyko išlaikyti ir tuo labiau padauginti to milijono. Tam reikia visai kitokių įpročių ir, jei jų nebuvo laimėjimo dieną, jie neatsiras tik todėl, kad laimėjai.

O dabar atsakyk sau sąžiningai į klausimą, koks tavo gyvenimas yra šiandien? Greičiausiai rytoj elgsiesi taip, kaip šiandien, o vakar elgeisi lygiai taip pat, kaip šiandien. Nors ateitį suvokiam kaip rytojų, bet realiai tavo rytojus tai šiandien arba tiksliau:


TAVO PRAEITIS IR YRA TAVO ATEITIS!

Tad, jei šiandiena “nieko gero” – kodėl tikiesi, kad kažkada ateityje įvyks stebuklas ir viskas vieną dieną pasikeis? Tavo pasikartojantis elgesys, mintys, jausmai ir sudaro tai, ką tu vadini “Aš”. Tas „aš“ turi charakterį, tas charakteris - tai daug kartų kartotos tipinės ir automatinės tavo reakcijos situacijose. Dažnai kaltini išorines situacijas dėl to, kad vienur ar kitur nesiseka. Bet, jei tu esi reakcijų automatas ar nepagalvojai, kad tu pats ir susikūrei tą, ką vadini “Nesiseka”. Sakoma, kad mūsų likimą sudaro 5%  aplinkybių ir net 95% mūsų reakcija į tas aplinkybes! Ar pagalvojai, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei galėtum valdyti tą 95% dalį?

 

NORINT PAKEISTI SAVO GYVENIMĄ, REIKĖS TAPTI VISAI KITU ŽMOGUMI

Kviečiu tave į dviejų mėnesių internetinę (online) programą „NAUJASIS AŠ“, kurios metu aš būsiu tavo vedliu.

Tavęs laukia dvi praktikos per savaitę ir nuolatinis palaikymas, kurio tau reikės labiausiai transformuojant save! Žingsnis po žingsnio vesiu tave per „tamsų“ pokyčių „mišką“, palaikysiu tau kompaniją, išklausysiu, kai bus sunku, parodysiu ką ir kaip daryti, kai abejosi Kelyje į savo naujajį Aš. Einant kartu tu net nepajusi, kaip lengvai pasiekei tą nuostabią vietą, savo „naująjį AŠ“, be jokio didelio skausmo ar nevilties. Tik pasiekęs tai ir atsigręžęs į savo praeitas dienas, galėsi įvertinti skirtumą.

Šioje programoje tu išmoksi stebėti save iš šalies. Sužinosi, kaip keisti savo mintis ir savo norus. Gebėjimas keisti savo mintis, skatins kitokį elgesį tose pačiose situacijose. Kitoks elgesys kurs naujas aplinkybes. Dar daugiau – tai pakeis tave ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. Atmink, viskas prasideda nuo vienos minties...

Tikriausiai pirmoji šovusi tavo mintis DABAR? „Tai ne man“...., „gal vėliau“... Iš tiesų pasakysiu, kad, jei abejoji, turbūt tai tikrai ne Tau. Kaip ir kiekvieni Nauji metai, taip ir šie gali prasidėti pažadais kažką pakeisti, o vėliau tai galima tyliai pamiršti...

Jei manai, kad subrendai kokybiniams pokyčiams - prisijunk!

DATA:
2019.03.14 – 2019.05.15

KAINA:
Dalyvio mokestis 90 eur (Į kainą įeina: Mokymai uždaroje grupėje internete, dvi video (audio) praktikos per savaitę, papildomos kasdienės praktikos - užduotys, pilnas palaikymas programos metu, išsamūs atsakymai į klausimus, vienas iš kolegų - nuolatinis tavo bendražygis)

VIP dalyvio mokestis 150 eur  (Papildomai įeina: Tavo kurso bendražygis - pats Žydrūnas Sadauskas, kuris viso kurso metu palaikys asmeniškai SMS pagalba. 100 lapų metodinė medžiaga)