Region: United States
Language: English
Change

NAUJASIS AŠ5 | Karališkos dirbtuvės

70 dienų Transformacinė online programa

Tai jau 5-os transformacinės Karališkos dirbtuvės, kurios iš esmės keičia žmonių gyvenimus ir svarbiausia - santykį su savimi! Ir visa tai dėl keleto priežasčių: Visų pirma todėl, kad 70 dienų yra pakankamas laikas suformuoti naujus įpročius. Antra priežastis – sisteminis priėjimas prie transformacijos. Kurso metu jūs išsiaiškinsite, koks yra jūsų duotinis charakteris ir po kuriomis savybėmis jūs slepiatės (ginatės). Trečia priežastis (ir ji paaiškina, kodėl kursas vadinasi „Karalškos dirbtuvės“) - kurso pagrindinis tikslas parodyti dalyviams, kad gyvenime tik du variantai: arba tu gyveni gyvenimą ir automatiškai reaguoji į išorines aplinkybes, arba prisiimi atsakomybę ir suvoki, kad tu gali rinktis. Ir tai yra raktas norint tapti savo gyvenimo šeimininku! (Karalius/ienė). 

Atsiliepimas:
Audronė K.

"Man kursas N.AŠ4 ataugino sparnus, kuriuos aš pati skausmingai leidau sau apsikarpyti, ir netgi nekaltinu nieko, net ir savęs.. nes sąmoningumo ir meilės sau truko iki absurdo ribos, kaip viska supratau kurso eigoje. Mažais, bet labai tvirtais žingsneliais, atkūrinėjau nuo vaikystes (gal jaunystės) pamesta savo AŠ ESU. Kurse duodamos technikos suprantamos, paprastos, sąmoningos ir labai efektingos. Žydrūno pastovus dėmesys ir diskusijos su kurso dalyviais mane tiesiogine prasme pakėlė iš pelenų. Jaučiuosi laisva ir laiminga. Esu be galo dėkinga, kad čia atsiradau. Dėkoju ir laiminu linkiu geriausios kloties! Su meile Audronė"

Tikriausiai esate girdėję daug sąmoningumo sąvokų. Karališkose dirbtuvėse mes irgi jį naudojame, bet neieškome jame mistinių, ar dvasinių elementų, o paprastai tai vadiname „valdomu dėmesiu“. Dėmesys būna dviejų rūšių: Vienas iš jų yra tas, kurį tu gali valdyti ir laisva valia rinktis. Antras – tas, kurio tu nesuvoki ir jis valdo tave. Jis remiasi tavo buvusių patirčių automatine reakcija ir yra sudarytas iš tavo praeities įpročių ir įsitikinimų. Tipinėse situacijose tu reaguoji automatiškai ir liūdniausia, kad tai sudaro net 90 proc. tavo reakcijų. Ir tik 10 proc. yra tavo galimybė formuoti naujus įpročius ir įsitikinimus! Šiame kurse mes 90/10 santykį keičiame į 90% valdomam dėmesiui ir tik 10% paliekant automatinėms programoms. 

Atsiliepimas:
Kristina Z.

"Esu dėkinga... Atėjau į šį kursą labai didelių asmeninių ir šeimyninių pokyčių metu. Prisipažinsiu - dvejojau tik todėl, kad tuometiniu metu man kaina buvo didelė investicija. Dabar suprantu - tai buvo tikrai nedidelė investicija už didžiai praturtinančius visomis prasmėmis mokymus. Taip, verta išleisti paskutinius pinigus, kaip aš padariau, bet baigiantis kursui jaučiu, kaip viskas grįžta šimteriopai. Tai tobuli mokymai norintiems ir pasiruošusiems teigiamiems karališkiems pokyčiams. Net, kai abejojau, ar galiu ko nors tikėtis iš mokymų, kai atrodė negaliu tam skirti nei laiko, nei jėgų, nei minčių, nes esu dugne - tai buvo tobula aikštelė atsispirti gyvenimo skrydžiui. Kai buvo sunku - buvau palaikyta, buvo atsakyta į daugelį klausimų dar jų nesuformulavus, buvo bendravimo tiek kiek reikia, nes visi galėjome judėti savo tempu, buvo daug vertingų pasidalijimų nuomonėmis. Ačiū Žydrūnui - sumanytojui, kūrėjui, praturtintojui, ištiesusiam man ranką, už kurios laikiausi, ačiū pagalbininkams, ačiū bendrakeleiviams, kurie programoje buvo absoliučiai visi, kaip sudedamoji jos dalis, ačiū! Apsikabinčiau jei galėčiau kiekvieną..."

Tu tikriausiai jau ne kartą bandei save pakeisti. Bet... Atsisukęs atgal matai, kad tai buvo trumpalaikis impulsas, kurio intensyvumas truko tiek, kiek stipri buvo problema, kuri inicijavo poreikį keistis. Vėliau, pats to nepastebėdamas, tu grįžai prie savo senų įpročių, nes taip saugiau, nes taip lengviau. Pokytis reikalauja atsisakyti seno ir sukurti naują, kas yra savotiškas diskomfortas pereiname etape. Įsivaizduok, tau reikia keltis į naujus namus, kurių tu dar neradai, bet senuose irgi negalima gyventi, nes jie avarinės būklės. Gal kada gyvenime tau teko keistis, ar formuoti naują įprotį kartu su kitu žmogumi? Tada buvo lengviau, nes tu buvai motyvuojamas susitarimo su kitu. Karališkose dirbtuvėse tau padės keistis, ne tik kurso mokytojai (Žydrūnas ir Milda) ir jų asistentai, bet ir visi kurso bendražygiai. Ten susikuria ypatinga palaikymo atmosfera. 

Atsiliepimas:
Lina A.

"Į klausimą, ko gi aš išmokau, atsakyčiau, kad labai daug... Pirmiausia, begalinės meilės sau, visos savęs tobulos ir gražios surinkimo į vieną vietą. Supratau, kad priežasčių ir atsakymų ieškau savyje, bei mokausi minuse įžvelgti riebų pliusą. Bandau įsisąmoninti, kad praeities nėra. Ir tikiu, kad nepamesiu to vidinio džiaugsmo, kuris apsigyveno mano širdyje šio praktikumo metu. Man patiko daugybė technikų, bet mano mėgstamiausia ... AŠ LEIDŽIU SAU ! Dar man labai patiko tai, kad į baimę atsisukam, arba, kad ją valgom gabaliukais. Didelį įspūdį paliko technika UŽFIKSUOTI savo džiaugsmą ir vėliau tą džiaugsmą išsikviesti. INKARO technika man buvo visiškai nauja. Pasirodo, kad ir atsipalaidavimą galima fiksuoti (inkaruoti). Tikiuosi, kad niekada nepamiršiu, kad keičiu save, bet nekeičiu kitų. Dėkoju, Žydrūnai, iš visos širdies ir tikiu, kad toldama nuo šios dienos, kelyje nepamesiu nei savęs, nei žinių!"

Kviečiame Tave į 70 dienų internetinį kursą, kurį veda žmogaus elgsenos specialistas, transformacinių knygų autorius Žydrūnas Sadauskas ir Milda Simanavičė sertifikuota koučingo specialistė. Kurso metu jiems talkins kurso asistentai. Kursas vyks uždaroje socialinio portalo grupėje. Kurso gale (jei nebus karantino apribojimų) jūsų laukia 1 dienos gyvas susitikimas su kurso dalyviais ir mokytojais! 

KURSO PROGRAMOJE:

  • Visų pirma mes susipažinsime ir susipažinimas vyks pagal tam tikrą instrukciją, kuri jau bus pirma mini-praktika.
  • Sekančiame etape mes išsiaiškinsime, kas tave motyvuoja ir demotyvuoja ir tai bus tau atsakymas – instrukcija, kaip tu turėtum dirbti su šio kurso medžiaga.
  • Vėliau tavęs laukia unikalūs testai, kurie padės suvokti, kas esi iš tikrųjų ir po kuo tą lobį slepi. 
  • Kiekvieną kurso savaitę mes nagrinėsime vieną temą ir tavo santykį su ja.
  • Kiekvieną savaitgalį tavęs laukia tęstinė savaitgalio praktika, kurios tikslas užtvirtinti savaitės temą.
  • Kasdiena tavęs lauks nuo 2 iki 4 mini priminimų, kurie atitinka savaitės temą, arba tuo metu nagrinėjamą testą.
  • Viso kurso metu tavęs laukia išsamūs kurso vadovų ir jų asistentų atsakymai į tavo klausimus, karališki pokalbiai (rekomenduojama), arba laisva tema prie „karališko židinio“.
  • Kiekvieną savaitę tavęs laukia LIVE kurso vedančiųjų atsakymai į tavo klausimus
     

KURSO TRUKMĖ:
2020.10.05  – 2020.12.06 
(Prisijungimo prie uždaros grupės instrukcijas jūs gausite el. Paštu likus kelioms dienoms iki kurso pradžios)

Event location