Region: United States
Language: English
Change

Neonkės 360: Riton (UK)

Laužas per vidurį, gentis aplinkui. Spalvų daug, šviesa tik viena. Būgnai muša garsiai, 3000 rankų kyla į viršų!

Klubinėtojų visuomet nekantriai laukiama neoninės ugnies naktis „Neonkės“ ruošiasi ypatingam vakarėliui neįprastoje vietoje: kovo 1 d. pirmą kartą ir tik vienai nakčiai „Neonkės“ keliasi į menų fabriką „Loftas“. Prognozuojama, kad tai bus vienas galingiausių 2019-ųjų elektronikos renginių sostinėje, į kurį atvyksta ypatingas svečias iš Jungtinės Karalystės - RITON.

Mančesteryje užaugęs Henris Smithsonas, šiandien visam pasauliui pažįstamas kaip Riton, vadinamas vienu ryškiausių ir sėkmingiausių Jungtinės Karalystės elektroninės muzikos vėliavnešių. Savo kolaboracijomis jis laužo žanrus, pulsuojančiais didžėjaus setais drebina visus pasaulio kampelius. Jo sukurti remiksai įpūtė naujos gyvybės tokiems artistams, kaip M.I.A ar Kylie Minogue. O paties originalūs kūriniai, įrašyti su Mr Eazi, MNEK ar Kah-Lo pelnė šimtus milijonų perklausų.

Renginį „Neonkės 360: Riton” pradės ir žvaigždę apšildys lietuvių didžėjai: Utopius, NoJoke, The Sneekers. Riton prie pulto stos nakčiai įsibėgėjus, o po jo publiką dar iki ryto šokdins Samanta.

---

Laikas: Kovo 1 d.

Vieta: Menų fabrikas "Loftas"

23:00 Durys

--

N18!

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų. Bilietai negrąžinami.

Event location