Region: United States
Language: English
Change

NT IR KREDITŲ SEMINARAS: PIRKTI BŪSTĄ SAU IR INVESTICIJAI? (Kaunas)

Kaip teisingai pasiruošti kreipiantis į banką paskolos dėl rizikingiausiomis laikomas statybų, būsto su daline apdaila ar NT nuomai kredito sutarčių ? 

100 KARTŲ PIGESNĖ YRA KONSULTACIJA PRIEŠ PASIRAŠANT SUTARTĮ SU BANKU NEI VĖLESNIS FINANSINIŲ KLAIDŲ TAISYMAS - DALYVAUKITE MOKYMUOSE APIE NT IR BŪSTO PASKOLAS!

Kodėl jums verta dalyvauti šiame seminare?

Mes pasidalinsime informacija, kurios neišgirsite iš bankininkų banke, NT brokerių ar NT vystytojų. Sužinosite paslaptis, kaip bendrauti su bankininkais dėl geresnių kredito sutarties sąlygų, kaip derėtis dėl NT kainos ir greičiau grąžinti kreditą.

Ką išmoksiu ir panaudosiu praktikoje?

Išmoksite teisingai paskaičiuoti, kokią paskolą turėtumėte paimti namo statybai, buto pirkimui, remontui/įsirengimui, išgirsite, kokias klaidas padaro žmonės dėl kurių vėliau negali gyventi savo svajonių būste arba tada, kai bankas nutraukia kredito sutartis.

Sužinosite, į ką atkreipti dėmesį įsigyjant NT ir ką turite padaryti, kad nepermokėtumėte už nekokybišką namą ar butą. Išmoksite įvertinti, kaip perkant sumokėti teisingą kainą.

Išmoksite ir sužinosite tris investavimo būdus kaip galima pradėti investuoti į NT ir greičiau grąžinti būsto paskolas.  

Kam skirti šie mokymai ?

Mokymai skirti žmonėms, planuojantiems statytis ar pirkti namą, butą su daline apdaila, kuriems bus reikalingas kreditas ne tik pirkimui, bet ir įsirengimui. Taip pat mokymus rekomenduojame žmonėms, kurie nori pradėti investuoti į NT ir planuoja pasiimti būsto paskolą, kad galėtų pelningai išnuomoti įsigytą NT.

Event location