Region: United States
Language: English
Change

PTuras: Velnio keliais 3

Aprašymas: Sveikas žygeivi! 

Didžiausią pasisekimą turintis pėsčiųjų žygis su daugiausiai lankomų objektų Lietuvoje “Velnio keliais 21″ Aukštadvaryje sugrįžta! Velnio keliais 21

Žygio data:

  • 2021—07—24 d.

Maršrutai (7, 14, 20, 35)  

Registracija ir startas: 

7 km, 14 km, 20 km - 07:00-14:00 val. (registracijos laikas prailgintas, tam, kad visi nesuvažiuotų vienu metu dėl COVID. Todėl raginame šių atstumų žygeivius neskubėti važiuoti į renginį).

35 km - 07:00-09:00 val.

 

 

  • 7 km šis maršrutas skirtas šeimai ar pradedančiajam žygeiviui lengvai prasieiti, gauti puikių įspūdžių. Su didžiausiu malonumu apžvelgsite Aukštadvario apylinkes. Taip pat įveikę maršrutą ir atsiėmę apdovanojimus turėsite nemažai laiko savarankiškai pasiplanuoti ką pamatyti šiame nuostabiame krašte! Tinka eiti Šeimoms su mažais vaikais. Įveikiamas vaikiškais vežimėliais!
  • 14 km maršrutas juosiasi per Aukštadvario girininkijos mišką, Velnio duobę ir kitas nuostabias apylinkes. Aukštadvario giria garsėja reljefo įvairove, kuria neabejotinai išvysite! Tinka eiti Šeimoms su mažais vaikais. Įveikiamas vaikiškais vežimėliais!
  • 20 km maršrutas nuo 14 km skiriasi tuo, kad papildomai įveikti reikės 6 km pasakiško kvapo ir atgaivos miškų, ežerų ir upelių atstumą. Taip pat išvysite keliais lankomais objektais daugiau nei eidami 7 ar 14 km. Tinka eiti Šeimoms su mažais vaikais. Įveikiamas vaikiškais vežimėliais!
  • 35 km trasa pats gražiausias ir nemažai ištvermės reikalaujantis atstumas, kadangi tai nėra pėsčiųjų ėjimas tik takais. Maršrutas drieksis takais, keliais bei šalia ežerų. Kupiniausias įspūdžių atstumas skirtas žygio entuziastams su begale daug lankomų objektų. Smagaus kelio!
  •  

Parkavimas:

Starto/ finišo vieta:

Kaina:

  • Yra galimybė įsigyti bilietą renginio vietoje grynaisiais. (turėti be grąžos).

 

Event location