Region: United States
Language: English
Change

Roland Heap praktinės dirbtuvės „Garso galimybės kine“

Praktinės dirbtuvės skirtos garsistams norintiems dirbti ar jau dirbantiems filmavimų aikštelėse. Mokymus veda garso dizaineris ir garso režisierius Roland Heap iš Didžiosios Britanijos.

 

Roland dalinsis praktiniais patarimais darbui skirtingose situacijose bei kaip sukurti norimą garsą ir atmosferą kine. Mokymai pravers tiems, kurie nori sužinoti apie garso įrašymo technikas ir planavimą skirtingose lokacijose, išgirsti profesionalo patarimus apie garso postprodukciją bei gauti individualią konsultaciją apie naudojamos garso įrangos subtilybes.

 

🔊Jeigu turite savo garso įrašymo įrangą, maloniai kviečiame ją atsinešti į mokymus, o Roland papasakos ir parodys kiekvienam, kaip galima išnaudoti turimos garso įrangos galimybes.

 

APIE PRANEŠĖJĄ

Roland Heap yra įmonės Sound Disposition vadovas ir įkūrėjas. Karjerą pradėjo prestižinėje Abbey Road Studios studijoje. Nuo tada jis dirbo kaip garso dizaineris, garso režisierius, garsistas ir garso prodiuseris kino, dokumentiniuose filmuose, televizijoje bei reklaminiuose filmuose tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek daugelyje kitų pasaulio šalių.

Roland mokėsi „Surrey“ universitete, kuriame baigė „Tonmeister“ kursą. Roland Heap yra daugelio kino festivalių žiuri narys ir veda savo mokymus įvairiose pasaulio šalyse.

 

  • Mokymų kaina vienam dalyviui – 20 eur.
  • Mokymai vyks anglų kalba.
  • Vietų skaičius ribotas.
  • Registracija prasideda 10.30
  • Renginio pradžia 11.00

 

Roland Heap praktiniai mokymai „Garso galimybės kine” yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Informacija apie kitus ODISĖJA72 mokymus ir paskaitas www.odiseja72.lt 🚀

Event location