Region: United States
Language: English
Change

Santykiai poroje-menas, mokslas ar žaidimas? (T.Girdzijausko paskaita Klaipėdoje)

Ilgai lauktas žymus lektorius TOMAS GIRDZIJAUSKAS Klaipėdoje gruodžio 1 d. 11:00 val ves paskaitą "Santykiai poroje - menas, mokslas ar žaidimas"

Jo turimos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos pasaulyje dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų senovinių ir šiuolaikinių šaltinių spektro ir gyvenimiškos patirties. Lektorius siūlo unikalius praktinius patarimus, kuriuos galima taikyti iškart dabar ir čia.
Šeima laiminga ir sveika tuomet, kai jos viduje vyksta sklandi harmoninga apyvarta, keitimasis vertėmis, malonumais, gėriu,, persiliejimas savybėmis, arba naudomis, kurias gali suteikti tik sutuoktinis – žmogus esantis šalia mūsų nuolat ir geriausiai mus žinantis. Pagal naujus mokslo tyrimus yra tokios septynios lemtingos naudos. Tai vėl patvirtina klasikinius šeimos santykių principus. Jie sako tą patį kaip ir mokslas, tik kitais žodžiais, bet papildo subtilybėmis ir paaiškina gilumines priežastis.

Vyrų ir moterų santykiai – tai menas, išmintis ir mokslas, kurį išmanydami galime susikurti kur kas patvaresnius ir ramybę bei taiką nešančius tarpusavio santykius. Šeima – labai svarbus dalykas žmogaus gyvenime. Taip, kaip gyvenime atrandame ir išmokstame fizikos ir matematikos dėsnius arba paklūstame kelių eismo taisyklėms, kurių nesilaikymas yra pavojingas gyvybei, taip yra ir tvarių santykių mokslas, kurį reikia išmanyti ir tiesiog taikyti savo gyvenime. Žinant jie tampa akivaizdžiais ir jų tiesiog neįmanoma nevykdyti. Nesukurdami kokybiškų santykių, iš savęs atimame visapusiško džiaugsmo ir pasitenkinimo galimybę.

PASKAITOS TURINYS
Santykiai pažengusiems vyrams ir pažengusioms moterims
Pavojingos iliuzijos šeimoje ir neadekvatūs lūkesčiai.
Puse reikalo žinote puikiai, tačiau antros pusės – neišmanote visiškai!
Kas yra sveika šeima?
Trumpai apie didelius skirtumus tarp vyrų ir moterų
Šiurkštus aktyvas ir subtilus pasyvas
Praktiniai patarimai.
Kodėl iš tikrųjų jie myli vienas kitą? Ir ar tikrai myli?
Kaip mes priimame bendrus sprendimus?
Komunikacija poroje – tokia sunki ir tokia lengva. Kaip ją švelninti, o ne aštrinti?
Mokslas: 7 kritiniai faktoriai veikiantys santuoką
Vyrai iš dangaus. Moterys iš žemės
Keturi apokaliptiniai žirgai kuriuos reikia ganyti
Tipinės sutuoktinių klaidos ir kaip jų išvengti?
Subtilūs pinigų spąstai
Dantų pasta yra problema šeimoje. Rimtai?
Kodėl vyrų ir moterų skaičius pasaulyje yra svarbus?
Šeimos santykiai demografo akimis
Aštriausios problemos šiuolaikinėje šeimoje ir galimi jų sprendimai
20 būdų vėl sujungti sutuoktinius
Santykių mįslės ir paslaptys, kurios ne visada turi atsakymus

PRAKTINĖ NAUDA
Šio seminaro metu kiekvienas į savo rankas gausite vieną tiksliausių ir seniausių pasaulyje įrankių, kuris padės suvokti, atpažinti ir valdyti savo asmeninius santykius, jausmus, reakcijas, elgesį.

Seminaras "Santykiai poroje - menas, mokslas ar žaidimas" skirtas poroms, norinčioms palaikyti darnius tarpusavio santykius, kurti gerą emocinį ir psichologinį klimatą šeimoje, geriau pažinti partnerį ir vaikus, išmokti sėkmingai įveikti konfliktines situacijas. Taip pat žmonėms, norintiems atpažinti savo antrąją pusę.

Video įrašas
KAINA: 25 Eur

Apie lektorių:

Tomas J.Girdzijauskas - lektorius eruditas, 27 metus skaitantis plataus tematinio spektro paskaitas.Viso yra pravedęs daugiau nei 700 mokymų renginių. Lektorius sudėtingas žinias perteikia lengvu, suprantamu būdu. Tomas Jonas Girdzijauskas – ilgametę mokymų patirtį turintis lektorius, “vaikštanti enciklopedija“. Kaip išsireiškė edukologas A. Gobys, – “nedaug kas Lietuvoje gali valdyti tokius informacijos kiekius”. Žinių kiekio ir kokybės prasme tai žmogus netelpantis į įprastinius, standartinius rėmus. Žinios yra jo stichija nuo mažens – be didesnių pertraukų jis studijuoja nuo 7 metų amžiaus. Antra medalio pusė yra jo praktinė gyvenimo patirtis.

1991-2000 m. dirbo mokyklose mokytoju, 2000-2001 m. vedė radijo laidą “X-valanda”, paskatinusią pradėti skaityti paskaitas suaugusiems ir tai tęsiasi iki šios dienos. 2011 m. jis pradėjo lankytis Britanijos sustiprintose mokyklose Eton, Harrow, Westminster, nuo 2015 m. domisi dar ir šveicariška bei suomiška švietimo sistemomis ir nuo 2018 m. kuria savo mokyklą suaugusiems, su mintimi ateityje plėstis į kitas amžiaus grupes.

Mokymų geografija: Izraelis, Lietuva, Latvija, Jungtinė Karalystė, Norvegija, Ukraina bei webinarai į visą pasaulį.

2016 Tomas darė savo geriausią pranešimą tema “Iškoduota Trejybė” 9000 klausytojų auditorijai tarptautinėje konferencijoje “NoLimits”, “Žalgirio” arenoje, Kaune.

Trumpas aftermovie:

Ieškodamas savęs jis dirbo ir studijavo labai skirtingose srityse ir lygiuose – nuo sargo iki Seimo nario padėjėjo ir tyrimų centro direktoriaus, kas dabar jam duoda platų tarpdisciplininį požiūrį į praktiką ir teoriją.

Per savo gyvenimą Tomas studijavo daugybėje kursų, mokymų, mokyklų: valstybinių ir privačių, Lietuvoje ir užsienyje, universitetuose gyvai ir neakivaizdžiai, o taip pat autodidaktiškai bei pas privačius mokytojus.

Esminė jo profesinių interesų kryptis – religijotyra ir teologija. Konkrečiau – 12 didžiųjų tradicijų, iš kurių jis gilinosi į 9. Aktyviai domėtis šiomis temomis pradėjo 1985, studijuoti šias sritis universitetuose pradėjo nuo 1989 metų. Tai suformavo jo vertybes, gyvenimo bei veiklos kryptį. Eilę kartų gavo siūlymus tapti šventiku, tačiau atsisakė vardan šeimyninio gyvenimo.

1989 metais Tomas pradėjo studijuoti senąsias kalbas (lotynų, graikų klasikinę, graikų koinė, koptų). Prieidamas originalius šaltinius senosiomis kalbomis Tomas studijuoja senovės civilizacijų žinių tradicijas. Jis nuolat mokosi naują užsienio kalbą. Viso jis gilinosi į 13 kalbų, iš kurių 8 yra šiuolaikinės ir 5 senosios. Dalį jų žino gerai ir naudoja aktyviai, kitos dalies žino pagrindus ir skaito su žodynais.

Nuo 1989 jis gilinosi į Egipte atrastus manuskriptus, kuriems vėliau skyrė apie 7 metus savo gyvenimo, darė vertimus.

Tomas pats save laiko teologu (pristatančiu klasikinę senąją sielos sampratą), tuo tarpu dėl jo realių gebėjimų ir veiklos žmonės jį vadina ir laiko psichologu.

Gebėjimas rasti ir atpažinti kokybiškų žinių grynuolius, vertingos informacijos oazes, analizuoti ir sintezuoti žinias bei jas perteikti aiškia, suprantama ir įdomia kalba, apskritai “žinių žmogaus”, mokytojo ir psichologo talentas – akivaizdūs Tomo privalumai. Jo išmintis ir entuziazmas įkvepia, priverčia giliai susimąstyti ir keičia žmonių gyvenimus. Klausytojai ir skaitytojai pastebi, kad gavo labai stiprų minčių impulsą, nelieka abejingų.

Tomas skaito plataus tematinio spektro paskaitas, daugiausiai – asmenybės ugdymo temomis:

žmogiško bendravimo, žodžių galios komunikavimo, emocijų valdymo;
minčių, vidinio dialogo, sprendimų, prioritetų, laiko valdymo;
išminties, supratimo, savižinos, gyvenimo prasmės, misijos ir tikslo;
valdymo – vadovavimo pagrindų;
vyrų ir moterų, šeimos santykių psichologijos, vaikų auklėjimo, pagarbos tėvams;
greitųjų ir unikalių mokymosi metodų;
kūrybingumo metodų;
pinigų psichologijos;
ir kitomis temomis

Tomas konsultuoja organizacijų vadovus ir privačius asmenis sudėtingų krizių sprendimo klausimais. Daro organizacijų turnaround management pirmus du iš keturių etapų. Moderuoja organizacijų strategines sesijas.

Turi šeimą. Tris vaikus.

Visuomeninė ir kita veikla:

TEDAS – TEDx idėjų konferencijos prototipo kūrėjas Vilniuje 2008-2009 m.;
“AšLietuvai” tyrimų centro ir nacionalinės idėjų talkos iniciatorius ir vadovas;
Rytų Londono lietuvių bendruomenės pirmininkas 2011-2015;

Straipsniai:
• https://www.15min.lt/vardai/naujiena/archyvas/teologas-ir-psichologas-t.-girdzijauskas-teigia-atrades-laimingos-santuokos-formule-1060-70752
• https://www.delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• https://www.tavovaikas.lt/lt/kudikis/mamos-kertele/g-11612-ko-is-tiesu-moteriai-reikia-labiau-rupintis-seima-ar-daryti-karjera
• https://www.delfi.lt/gyvenimas/seima/t-girdzijauskas-jei-berniukus-lietuvoje-mokytu-vyrai-vyru-savizudybiu-problema-isnyktu.d?id=64063300
• https://www.delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• https://www.delfi.lt/verslas/verslas/tgirdzijauskas-i-viska-atsakyta-pries-tukstancius-metu.d?id=22058939
• http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-12-tomas-girdzijauskas-ko-vyrai-ir-moterys-nezino-vieni-apie-kitus/38303

ištrauka iš T.Girdzijausko seminaro:

Event location