Training with Stefan Van Meensel

Šunų ir žirgų mylėtojų klubas "Rodeo club" ir Lietuvos belgų aviganių mylėtojų klubas "Manija" susijungė, kad į Lietuvą atvežtų vieną geriausių Europoje apsaugos sporto figūrantą Stefan van Meensel.
Tai oficialus FCI mondioringo ir NVBK belgų ringo figūrantas, Belgijos policijos ir armijos K-9 padalinių instruktorius, daugelio pasaulio čempionatų ir tarptautinių varžybų pagrindinis figūrantas.

Stefan'as, tai žmogus, kuris ypatingai gerai jaučia šunį, žino, kaip jam padėti, kad turėtų taisyklingą kandimo techniką, paklusnumo ir kandimo kontrolę.
Jeigu nežinai, kas tai - "mondioringas" ar "belgų ringas", bet nori pamatyti tai iš arti, o ne youtube kanale, treniruotėje gali dalyvauti, kaip žiūrovas.

Dirbi su šunimi? Nori išmokti figūruoti? Suteikiama išskirtinė galimybė mokytis iš geriausio. Seminare galima dalyvauti mokinio- figūranto pozicijoje įsigijus "basic decoy" bilietą. Tuo tikslu galima atsivežti šunį su kuriuo bus dirbama bei savo kostiumą. Neturint, mokinama bus su seminaro dalyvių šunimis.

Dalyvių su šunimis bei figūranto-mokinio vietos ribotos.
Seminaras vyks uždarame manieže, danga - smėlis.

Event location