Region: United States
Language: English
Change

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai „Še Tau“ su Laisvės TV

„Laisvės TV“ eteryje startuoja naujas projektas visai šeimai – „Še Tau“. Kviečiame į pirmųjų laidų filmavimą jau gegužės 19 d. restorane „Sakmės“, kur Jūsų šeimos lauks ne tik įdomiai ir smagiai praleistas laikas, bet ir vėlyvieji pusryčiai.

„Še Tau“ – laida rūpestingiems tėvams. Juk net itin kruopščiai ruošiantis tėvystei, ji vis mesteli įvairiausių netikėtumų, o tada ir nutinka „Še Tau“.

Laidoje diskutuosime su specialistais, žinomais visuomenės veikėjais ir ne tik, apie painias gyvenimiškas situacijas į kurias patenka tėvai, dalinsimės patarimais ir patirtimis. Kol tėveliai stebės laidos filmavimą vaikų pramogomis pasirūpins babyblog.lt

Diskusiją moderuos aktorė Kristina Savickytė. Daugiau informacijos apie dalyvius – jau greitai.

Bilieto kaina 18 Eur, tačiau tai tikrai nėra paprastas bilietas patekimui į renginį. Už šią sumą Jūsų laukia specialūs „Sakmių“ šefų paruošti brunch pusryčiai ir gėrimai. Vaikai turės galimybę vaišintis ne tik švediško stalo gardumynais, bet ir specialiai jiems paruoštais blynais. Bilieto kaina vaikui su specialiu blynų pasiūlymu – 4 Eur.

Atvykę į filmavimą taip pat galėsite padaryti gerą darbą onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms. Kviesime paaukoti vaikiškus rūbus, o organizacija Happimess pasirūpins, kad jie pasiektų su sunkia liga kovojančius vaikus.

Durys atidaromos: 11.00 val.
Filmavimo pradžia: 11.30 val.
Vieta: Restoranas Sakmės (Antakalnio g. 17, Vilnius)

Norite būti Laisvės TV dalimi? Junkitės prie gausios palaikymo komandos – http://www.Patreon.com/LaisvesTV

📣 FACEBOOK „Laikykitės ten“: http://www.facebook.com/laikykitesten
📣 FACEBOOK „Laisvės TV“: https://www.facebook.com/laisvestv
📣 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/laisves_tv
📣 Prenumeruokite Laisvės TV Youtube kanalą – https://goo.gl/cq6o1D

Iki susitikimo!

Event location