Region: International
Language: English
Change

#3 Sveikatingumo savaitgalis Krivasalio sporto ir rekreacijos centre. Svečiai: prof. A.Skurvydas, dr. A.Norkus ir D.Gudauskas

Kviečiame į trečiąjį Krivasalio sporto ir rekreacijos centro organizuojamą sveikatingumo savaitgalį. 

Savaitgalio metu turėsite galimybę semtis sveikatingumo ir fizinio aktyvumo patirties iš žinomų sporto visuomenėje asmenų: prof. Alberto Skurvydo, dr. Andriaus Norkaus ir Dariaus Gudausko.

Veiklos tinkamos visų amžiaus grupių asmenims

LIKO TIK 11 VIETŲ

Kam aktualus šis savaitgalis?

Sporto ir fizinio aktyvumo bendruomenės nariams, asmenims siekiantiems naujų žinių ir potyrių, norintiem plėsti pažinčių ratą. Veiklos tinkamos visų amžiaus grupių asmenims, šeimoms.

Savaitgalio tikslai ir nauda:

Susitikimo su prof. A.Skurvydu metu aptarti imuninės sistemos stiprinimo principus pratimais ir mityba.

Šeštadienio ir sekmadienio rytinės treniruotės/mankštos tikslas susipažinti su lokomocinių (gyvūnų imitavimo) pratimų taikymų fizinio aktyvumo treniruotėse. Dalyviai ne tik patys praktiškai įsisavins įvairius gyvūnų judėjimą imituojančius pratimus, bet ir susipažins su šių pratimų taikymo nauda, jų parinkimo ir adaptavimo principais, vieta treniruotės struktūroje.Treniruotes veda: dr. Andrius Norkus

Šeštadienio tylos žygio metu pažinti save kitaip. Įsiklausyti į supančią aplinką, būti čia ir dabar. Ėjimas grupėje įpareigos jausti atsakingu prieš save ir kitus. Žygį veda: Darius Gudauskas

Bendri savaitgalio tikslai yra: gauti naujų žinių fizinio aktyvumo srityje ir savo žiniomis dalintis su kitais dalyviais. Pailsėti nuo kasdienių darbų ir veiklų, susipažinti su savaitgalio dalyviais.

Dalyviams bus įteikti Krivasalio sporto ir rekreacijos centro pažymėjimai.

Savaitgalio tvarkaraštis:

Gegužės 13 d. penktadienis

 • Nuo 15.00 iki 19.00 val. - atvykimas, įsikūrimas.
 • 19.00 - 19.30 - Savaitgalio dalyvių susipažinimas
 • 19.30 - 20.00 - Vakarienė
 • 20.00 - 21.30 - Paskaita: Imuninės sistemos stiprinimo principai pratimais ir mityba. Lektorius: prof. A.Skurvydas

Gegužės 14 d. šeštadienis

 • 8.00 - 9.00 Rytinė mankšta/treniruotė: Lokomociniai pratimai sveikatingumo treniruotėse. Treneris: dr. A.Norkus
 • 9.30 - 10.00 Pusryčiai
 • 10.30 - 11.00 Žygis iki Kiauno (1.5 km.) ežero ir baidarių žygis Kiauno upe (2-3 val.)
 • 14.00 - 14.30 Pietūs miške.
 • 14.30 - 16.30 Tylos žygis (10 km.). Vedėjas: Darius Gudauskas
 • 18.00 - 19.00 Vakarienė
 • 19.00 - 22.00 Poilsis, pirtis, kubilas, bendravimas.

Gegužės 15 d. sekmadienis

 • 8.00 - 9.00 Pusryčiai
 • 10.00 - 11.30 Rytinė mankšta/treniruotė: Lokomociniai pratimai sveikatingumo treniruotėse. Treneris: dr. A.Norkus
 • 12.00 - 13.00 Pietūs
 • 13.00 - 15.00 Išvykimas

Savaitgalio svečiai:

Prof. Albertas Skurvydas: Vienas žymiausių Lietuvos sporto mokslo atstovų. Buvęs ilgametis Lietuvos sporto universiteto rektorius, habilituotas biologijos mokslų daktaras, parašęs daugiau kaip 500 mokslinių straipsnių.

dr. Andrius Norkus – socialinių mokslų daktaras, šiuo metu Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinės fizinio rengimo treneris, daugkartinių Lietuvos regbio čempionų “Baltrex-Šiauliai” fizinio rengimo treneris, buves krepšinio klubo “Šiauliai” fizinio rengimo treneris. Seminarus veda nuo 2011 metų.

Darius Gudauskas - - III Dano meistras (kyokushin karate), daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų nugalėtojas bei prizininkas. Kyokushin karate mokyklos Toshi prezidentas.

Bendroji informacija:

Vieta: Žiliuko g. 19, Krivasalis, Ignalinos raj.

Atvykimas: nuosavu transportu. Taip pat sukurta uždara renginio dalyvių facebook grupė, kurioje dalyviai gali derintis atvykimą. 

Apgyvendinimas: 2020 m. statybos Krivasalio sporto ir reakreacijos centro poilsio bazėjė. Keturviečiai, penkiaviečiai ir šešiaviečiai kambariai/nameliai. (šeimos nariai, draugai, kolegos norintys gyventi viename kambaryje ar namelyje pildo klausimyną registracijos metu). Informaciją apie poilsio bazę ir nuotraukas galite rasti puslapyje www.sportininkumokymai.lt/krivasalis

Matinimas: Subalansuotas trijų kartų maitinimas (vegetarai, veganai ar spec. poreikiai pildomi registracijos metu), ir papildomai priešpiečiams vaisiai, o naktipiečiams avižiniai sausainiai su arbata.

Draudimai: draudžiamas alkoholio ir psichotroponių medžiagų vartojimas viso savaitgalio metu.

Kaina: 100 eur. asmeniui (įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, ir visa kita programa). Vaikams iki 18 m. atvykstantiems su šeimos nariais taikoma 50% nuolaida.

Vaikams iki 3 m. atvykimas nemokamas.

Daugiau informacijos sužinoti ir bilietus grupėms ar įstaigoms užsakyti galite telefonu 861004899 arba el. paštu krivasaliosrc@gmail.com

Įsigijus bilietą, bet negalint atvykti į renginį ir informavus organizatorius prieš 3 d. bilietas perkeliamas į kitą pasirinktą sveikatingumo savaitgalį.

Atsiliepimai iš ankstesnio "Sveikatingumo savaitgalio":

"Džiaugiamės galėję sudalyvauti sveikatingumo renginyje. Dėkojame už puikiai suorganizuotą savaitgalį, kuriame praturtėjome žiniomis apie imunitetą, praktiškai išbandę lokomocinius pratimus, pabuvę su savimi tylos žygyje, pajausdami "čia ir dabar" situaciją, kai plaukėme baidarėmis. O svarbiausia - sutikome daug pozityvių bei energingų bendraminčių"

Akimirkos iš pirmojo savaitgalio:

akimirkos-krivasalis.jpeg?7afb0b47a9c8b384247f2180c3ebcbf7

Gyvenimo sąlygos:

jpg-nuotrauku-rinkinys.jpeg?16e045769c6cac04d3df989e8317088b

 

 

Event location