Region: International
Language: English
Change

Ankstukų paramos vakaras su Ieva Prudnikovaite ir Jeronimu Miliumi

Gausus būrys geradarių -  operos solistė, Ankstukų ambasadorė Ieva Prudnikovaitė, Jeronimas Milius kartu su smuikininke, dainininke, dainų autore Asta Paulauskaite, pianistu Feliksu  Zakrevskiu, gitaristu Tomu Varnagiriu sušildys vakarą muzikiniu pasirodymu. Kartu su Martynu Praškevičiumi keliausime po skonių pasaulį bei aukcione kviesime įsigyti žinomų meninkų kūrinių. 

Ypatinga renginio viešnia - ponia Diana Nausėdienė.

residebabystory-073.jpeg?9881fee9ca956f4ee8a197ef72372a15

Visos vakaro metu surinktos lėšos bus skiriamos ankstukų bei sergančių naujagimių gerovei - gyvybiškai svarbiems monitoriams VUL Santaros Ginekologijos ir akušerijos centro gimdykloje.

"Sergančio arba neišnešioto naujagimio perkėlimas iš gimdyklos į naujagimių intensyvios terapijos palatą tolimesniam gydymui turi būti saugus naujagimiui ir negali būti improvizuotas. Tam reikalingas atidus nuolatinis mažojo paciento gyvybinių funkcijų stebėjimas ir vertinimas. Naujagimio širdelės veiklai vertinti ir deguonies poreikiui užtikrinti iš karto po gimimo prijungiamas specialus naujagimiui skirtas monitorius, kuris turi atitikti šiuolaikinius reikalvimus teikiant pagalbą patiems mažiausiems. Monitorius turi turėti galimybę prijungti prie mažos naujagimio rankutės, būti mažų matmenų, kad tilptų į inkubatorių, kuriuo naujagimis yra transportuojamas. Tokio monitoriaus pagalba suteikiama galimybė gydytojams ir slaugytojams laiku reaguoti į naujagimio grėsmingus būklės pikyčius ir suteikti pagalbą nedelsiant",- informacija apie monitorių dalinasi Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro Naujagimių skyriaus vedėja dr. Ingrida Pilypienė.

 

Apdovanosime mažiausiųjų Lietuvos piliečių gelbėtojus - medicinos specialistus, kuriems apdovanojimus kuria Nomeda Marčėnaitė!
Renginio vedėja Garbielė Martirosian!
Jaukią erdvę kurs ankstuko mama, žinoma švenčių planuotoja Inga Budrienė!

Renginio aprangos kodas - kokteilinis.

***********************************************

Lapkričio 17 dieną minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena! 

Neišnešiotų naujagimių pasaulyje kasmet gimsta vis daugiau. Jiems labai svarbi ir reikalinga ne tik kvalifikuota medicininė pagalba, bet ir jų tėvelių rūpestis, buvimas šalia. Akivaizdu, jog pirmąkart išvydus per anksti gimusį savo vaikelį kaipmat apima baimė, nežinomybė, bejėgiškumas… Tobulėjant medicinos mokslui galimybių išgelbėti šiuos mažylius vis daugėja, tačiau neišnešiotumas gali atsiliepti visam likusiam gyvenimui.

Lietuvoje kasmet gimsta apie 1600 neišnešiotų naujagimių.

Ačiū, kad padedate ankstukams kovoti už gyvybę!

Bendruomenė Neišnešiotukas

Paramos projektas Ankstukai

Organizuoti renginį padeda profesionalų komanda NAME

Už geros žinios skleidą dėkojame konsultavimo specialistams Penkiolika minučių iki vidurnakčio.

**************************************************

Daugiau informacijos tel. +370 611 25183 arba jolanta@neisnesiotukas.lt 
 

Event location