Region: International
Language: English
Change

Aš savo gyvenimo Herojė

Ar tu esi savo gyvenimo Herojė? Ar sąmoningai kuri savo gyvenimą? Ar žinai kaip teisingai svajoti per mėnulio jaunatį ir kaip formuluoti savo svajones ir tikslus?

Vasario 24d. stoja antroji 2020 metų Jaunatis! Pirmąją šių metų jaunatį mes jau pasitikome tokiame renginyje Klaipėdoje! 41 moterų būrys siuntė didžiulę ir stiprią žinią Visatai, savo svajonių užsakymą! 

Šią jaunatį kviečiame Vilnietes, susitikti ir visoms pozityviai ir stipriai kurti savo svajonių gyvenimą! Susitinkame nepaprastoje vietoje "Domus Maria Hotel" ypatingose erdvėse, visai šalia Aušros vartų! ✨

Kai prasideda naujas mėnulio mėnuo - jaunatis, prasideda naujas etapas, tuomet galime pasinaudoti Žemės duodama nemokama galia ir palengvinti sau gyvenimą. 
Labai svarbu, jog jūsų norai kiltų iš širdies, jog norėtumėte to, ko iš tiesų norite, o ne to, ko turėtumėte norėti.

Būk pati atsakinga už savo gyvenimą ir tik tokį, apie kokį visada svajojai!

Išskirtinis Damų vakaras, privatus, jaukus ir uždaras, jūs ir jūsų svajonės!

Programa:

Kiekviena iš jūsų gaus asmeninį svajonių žurnalą, savąjam scenarijui pildyti. Šioje dalyje gryninsime savo svajones ir teisingai jas formuluodamos, liesime ant lapo. 

Saulė Šviesa. Saviugdos ir sporto trenerė, darbo su emocinėmis traumomis konsultantė (Embodied trauma healing), meditacijų mokytoja. FB tinklaraščio “Būties šviesa” ir “Laimės burbulas” autorė. Jau daugiau kaip 11 metų aktyviai mokosi ir praktikuoja meditacijas, įvairiais kūno ir psichologines praktikas, kurios padeda kūnui, protui ir sąmonei gyti nuo įvairiausių emocinių traumų ir fizinių ligų. Daugelis iš mūsų net nežino kokias galimybes turime, kokie neišlaisvintos energijos resursai užspausti mūsų viduje.

Renginio metu Saulė pasidalins praktika - “Sugrįžimas į savo vidinį šaltinį”, kurio metu jūs sužinosite ir net išmoksite greitai susitvarkyti su užplūdusiom emocijom, skausmingais patyrimais ir jausti palaikymą iš vidaus ir išorės. Saulė dalinasi tik tuo, ką gyvenime praėjo, kuo kasdien kvėpuoja, kas tapo jos gyvenimo pamatu ir prasme.

Stebuklingo vakaro draugė - žavioji Julija Žižė. Julija - žmogus, į visus gyvenimo sunkumus žvelgianti drąsiai ir nuoširdžiai. Ji kuria savo gyvenimą, padėdama sau tobulėti, o tuo pačiu ir kitiems atrasti savo vertę ir tikrumą.
Julija papasakos, kaip ji svajoja ir kaip jai pavyksta įgyvendinti savuosius troškimus, Julija neabejotinai įkvėps jus drąsiai keliauti savo svajonių įgyvendinimo link! ♥️

DĖMESIO: El. paštu info@avietinisdangus.lt siųskite tris savo svajones, taip mes iš ankto pasiųsim žinią Visatai apie savo svajones! ✨

 

Jūsų laukia staigmenos ir mūsų partnerių dovanos!

Lietuviška natūrali kosmetika "Manilla" kiekvienai iš jūsų dovanos jums savo produkciją!

Svajones parašyti turite iki Vasario 21d.

Dress code: Suknelės ir raudonos lūpos! ♥️

LET THE MAGIC BEGIN! 🌍✨

Event location