Region: International
Language: English
Change

Atrasti ir neatrasti Verkiai

⚒ Kviečiame susipažinti su šiaurinės Vilniaus dalies gamtine raida. Vaizdingas Verkių regioninis parkas įkurtas ledyno pakraštyje suformuotojoje aplinkoje. Tačiau ir nutirpus ledynui kraštovaizdį kūrė ir kuria dabartiniai procesai. Visi Vilniuje žino Neries ir Vilnios upes, tačiau praeityje Vilniaus teritorijos architektais buvo dar keliolika upių ir upelių. Šiandien grožimės jų paliktais gamtos stebuklais, kuriuos išmokti atpažinti galima tik vaikštant su geologais 😉. Tam geriausiai tinka laukinio Bevardžio upelio gilus slėnis, kurio atodangose aptiksime ne tik paskutiniojo, bet ir prieš tai egzistavusių ledynmečių liudijimus.

 

🕙 SUSITIKIMO LAIKAS: 2023 m. Balandžio 14 d. (sekmadienis), 12 val.

⚒ SUSITIKIMO VIETA: Automobilių stovėjimo aikštelėje Maldininkų gatvėje, už Vilniaus kunigų seminarijos.

Nuoroda: https://maps.app.goo.gl/Es1CUkYLDUDCXb7P8

Adresas: Maldininkų gatvė, Vilnius arba Kalvarijų g. 323, Vilnius, privažiuojant iš Maldininkų gatvės.

GPS: 54.739228, 25.281452

Artimiausia susitikimo vietai Vilniaus miesto stotelė - Kalvarijos ir Seminarija.

 

✔ INFORMACIJA IR KLAUSIMAI:

📧 geologokeliones@gmail.com,

📞 865616099.

 

💰 KAINA: 17 Eur (vaikams iki 12 metų - nemokamai).

 

⏳ TRUKMĖ - ~4-5 val.

 

⛳️ EIGA: Nuo objekto iki objekto eisime pėsčiomis itin kalvotu reljefu. Apie 1,0 km eisime Bevardžio upelio vaga. Viso ėjimo bus apie 10 km. Maršrutas žiedinis.

 

🌞 Orų prognozių neskaitome, tad oras geras visada!

 

❗️ REKOMENDACIJOS: Kadangi eisime kalvotu reljefu, tad po lietaus gali būti slidu, šlapia, ypač leidžiantis nuo šlaitų. Be to, apie 1,0 km eisime Bevardžio upelio vaga. Ji, nors ir negili, bet pavasarį vandens būna daugiau, tad vietomis eisime šlaitais, vietomis per medžių išvartas. Upė itin riedulinga, tad irgi gali būti slidu. Todėl avalynė turi būti patogi, neslidžiu padu, rekomenduotina - neperšlampama. Pasirūpinkite ir tinkama apranga bei galvos apdangalais, atsižvelgiant į oro sąlygas. Galite turėti papildomą avalynę, kurią galima persiauti. Kam patogu, pasiimkite vaikščiojimo lazdas.

 

🥪 Siūlome pasiimti kavos/arbatos, užkandžių, nes savo kelionėse visada pasidarome pertraukėlę.

 

📸 Renginyje fotografuojama/filmuojama, todėl jeigu nenorite, kad nuotraukos su jumis būtų viešinamos Geologo kelionių kanale, prašome apie tai informuoti organizatorius. Už pačių dalyvių fotografuotų/filmuotų vaizdų viešinimą organizatoriai (Geologo kelionės) neatsako.

 

🤘 Kad patvirtintume registraciją, laukiame įmokos:

 

GAVĖJAS: Jonas Šečkus*

BANKAS: Paysera LT

BANKO KODAS: 35000

SĄSKAITA: LT033500010003720802

PASKIRTIS: Atrasti ir neatrasti Verkiai 2024

*individuali veikla - Geologo kelionės, IDV Nr. 704718.

 

❗️ Registruodamiesi jūs patvirtinate, kad perskaitėte aprašymą ir rekomendacijas. Jeigu kas neaišku, visada galima pasitikslinti viršuje nurodytais kontaktais.

 

❗️ Pasikeitus Jūsų planams, pinigai už renginį negrąžinami.  

Jeigu įsigijote bilietą į viešai paskelbtą ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis).

Pinigus už įsigytus bilietus į viešai paskelbtas ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas,  perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

Tačiau yra galimybė padovanoti ar perleisti savo dalyvio vietą kitiems. Taip pat sumokėtą įmoką galima panaudoti kitam renginiui per 3 mėnesius nuo šio renginio pabaigos, jeigu apie negalėjimą dalyvauti pranešama ne vėliau, kaip likus 2 kalendorinėms dienoms iki renginio.

 

👆 Dėl įmokų perkėlimo, grąžinimo ar kitų atsiskaitymo būdų, prašome kreiptis viršuje nurodytais kontaktais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location