Atsakinga Tėvystė 2018


Ketverius metus iš eilės didžiausio dėmesio sulaukianti​,​ dviejų dienų konferencija “Atsakinga tėvystė” – tai renginys, kuriame profesionalūs, kūrybiški ir inovatyvūs vaikų, paauglių ir šeimų specialistai, dalinasi veiksmingiausiais sprendimais, savo išgyventomis patirtimis, idėjomis ir atradimais, kaip ​padėti augti vaikams laimėje. Tai lyg tėvystės i​n​strukcijos, kurių niekas neprideda ​gimus vaikams​. Konferencija ​skirta ​visiems​,​ kuriems rūpi atsakingas ir pozityvus požiūris į vaikus, visiems​,​ ​kurie nori mėgautis tėvyste, išmokti ir svarbiausia augti bei auginti aplinkoje, kurioje gyvena meilė.

Renginyje nagrinėjamos ne tik šeimos temos. Žvelgsime plačiau ir aptarsime švietimo, mitybos, ugdymo problematiškiausius klausimus. Ieškosime kūrybi​ngų​, ​efektyvių sprendimų, kaip nusistovėjusi, nekintanti tvarka galėtų keistis. Kiekvienas pedagogas, kiekvienas​ žmogus,​ nors ​truputį susijęs su vaikų ugdymu, galės gyvai konsultuotis su specialistais, diskutuoti, įgauti žinių​ ​bei renginio vietoje ​žengti pirmus žingsnius ​link ​geresnio vaikų rytojaus. Tėvai​,​ paskendę ​gyvenimiškoje​ rutinoje​ su vaikais​, taip pat galės konsultuotis su profesionalais, gauti naudingos informacijos, patarimų​ ​bei kartu​ ​ieškoti atsakymų, ​o poros – galbūt ras kelią atgal į aistros gyventi ​pasaulį.

Vienoje vietoje bus visi, kuriems rūpi vaikai, rūp​i​ Lietuvos ateitis, visi​,​ kurie tiki, kad gyvenimas kaip vaikai, nenustoja stebinti, kol patys tuo tikime.

Mamos, tėčiai, močiutės ir seneliai, globėjai, pedagogai ir visi​, ​​kuriems rūpi​,​ 2018 metų kovo 17-18 dienomis laukiami Litexpo parodų rūmuose, didžiausiame renginyje dėl vaikų ir tėvų Lietuvoje “Atsakinga tėvystė 2018”.

Bilietai brangs nuo 2018 m. sausio 1 d.


Event location