Region: International
Language: English
Change

AUKLĖJIMAS BE BAUSMIŲ IR APDOVANOJIMŲ - intensyvios pusės dienos dirbtuvės su Dr. Aletha Solter (anglų k.)

Linkite savo vaikams užaugti atsakingais, gebančiais bendradarbiauti, savimi pasitikinčiais žmonėmis? 

Šiose intensyviose 4 val. dirbtuvėse išmoksite kurti aplinką, kurioje atsiskleidžia gražiausios vaikų savybės. Kai atpažįstant tikruosius vaikų poreikius ir stiprinant ryšį, nepageidaujamo vaikų elgesio tiesiog nebelieka. 

Taip pat sužinosite:

  • kodėl nei bausmės, nei apdovanojimai neveikia;
  • kokios trys pagrindinės priežastys lemia elgesio problemas.

Svarbu:

  • Dirbtuvės skirtos pirmiausia tėvams, taip pat gali dominti profesionalus (mokytojus, psichologus, terapeutus, gydytojus, socialinius darbuotojus ir pan.). Pateikiama informacija aktuali nuo gimimo iki 12 metų amžiaus;
  • Šių dirbtuvių metu darysime trumpą kavos pertraukėlę, dirbsime grupėse ir skirsime laiko klausimams;
  • Taip pat bus pateikiama dalomoji medžiaga;
  • Renginio trukmė - 4 val. (9:00 - 13:00);
  • Dalyvavimas be vaikų, išskyrus žindomus kūdikius iki 6 mėn.;
  • Dirbtuvės vyks anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

Vietų skaičius ribotas. Dirbtuvės vyks M. K. Čiurlionio g. 84, 03100 Vilniuje, viešbutyje „Crown Plaza“.

 

LEKTORĖ:

Dr. Aletha Solter yra šveicarų/amerikiečių kilmės raidos psichologė, 6 knygų autorė ir Sąmoningos tėvystės instituto (The Aware Parenting Institute) įkūrėja. Ji studijavo kartu su Dr. Jean Piaget Šveicarijoje, kur įgijo magistro laipsnį žmogaus biologijoje. Taip pat ji apgynė psichologijos daktaro laipsnį Kalifornijos universitete. 

Aletha garsėja visame pasaulyje kaip prieraišumo, traumų ir disciplinos be bausmių ekspertė. Jos knygos yra išverstos į daugybę kalbų, o mokymus tėvams ir profesionalams Aletha yra vedusi 17 skirtingų šalių. Pirmą kartą - Lietuvoje. 

Į lietuvių kalbą išverstos šios knygos:

„Sąmoningas kūdikis”, „Ašaros ir pykčio priepuoliai”, „Prieraišusis žaidimas” bei ką tik pasirodžiusi knyga „Kaip vaikai gyja po streso ir trauminių patirčių”. 

Visos knygos anglų kalba: 

„The Aware Baby, Cooperative and Connected“, „Tears and Tantrums“, „Raising Drug-Free Kids“, „Attachment Play“ ir „Healing Your Traumatized Child“.

Daugiau informacijos apie jos darbą bei knygas rasite: www.awareparenting.com.

 

SPECIALUS CROWN PLAZA PASIŪLYMAS JUMS:

Rašykite el.paštu - reservation@cpvilnius.com, nurodykite kodą - MYLU konferencija. Taip jums bus pritaikyta speciali kaina - 65 Eur už dvivietį kambarį!

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location