Region: International
Language: English
Change

b'ART | FUTURE CELLO

b'ART | FUTURE CELLO - Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika).

Justas Kulikauskas vienas geriausių pasaulyje efektų pedalus naudojančių muzikantų, virtuoziškas, visus pojūčius prikaustantis violončelininkas ir prodiuseris. 

Puikiai žinomas slapyvardžiu „Future Cello“, J. Kulikauskas violončele atlieka savo originalią kūrybą ir populiariosios muzikos dainų aranžuotes. Jo violončelės stygose pinasi klasika ir skaitmeninė ateitis, o jo prodiuserio ir atlikėjo talentu pasitiki Asmik Grigorian, Justė Arlauskaitė (Jazzu), Jurga Šeduikytė, Petras Geniušas, Linas Adomaitis, Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras (meno vadovas Gediminas Gelgotas), ir kiti. 

Didelio dėmesio sulaukia ne tik autorinė “Future Cello” kūryba, bet ir išmanūs populiariausių singlų perdarymai (“coveriai”), kuriuos amerikiečių internetinės medijos kompanija „Buzzfeed“ įvardijo kaip geresnius už pačius originalus. J. Kulikauskas jau yra išleidęs du violončelės muzikos albumus. 

Savo šeimoje Justas - trečios kartos violončelininkas. Pradėjęs griežti vos ketverių, jau vaikystėje jis pasirodė kartu su svarbiausiais Lietuvos orkestrais, dalyvavo ir pelnė prizus respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. 

Nuo 2007 m. ypatingai svarbią J. Kulikausko koncertinės veiklos dalį užėmė Gedimino Gelgoto Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, su kuriuo J. Kulikauskas jau apkeliavo visą pasaulį, koncertuodamas Europoje, JAV ir Azijoje, bei iki šių dienų, pagal galimybes, su malonumu prisijungia prie grupės koncertų. Su šiuo kolektyvu pasirodant prestižiniams Uzedomo muzikos festivalyje, ypatingos sėkmės sulaukė Justo solo atliktas estų kompozitoriaus Arvo Parto „Fratres“. J. Kulikauskas ne vieną nustebintų ir virtuoziškais klasikinės muzikos kūriniais, tačiau lieka geriausiai žinomas kaip Pop / Hip-Hop/ RnB muzikos kūrėjas ir prodiuseris. 2013 m. su kolektyvu „The Artrace“ jis išleido savo pirmąjį albumą, tačiau nuo 2014 m. rengia solo pasirodymus. Na, o antrajame „Loop Station World Championchip“ Justas buvo pripažintas vienu iš aštuonių geriausių efektų pedalus naudojančių muzikantų pasaulyje.

Event location