Region: International
Language: English
Change

Baltic Balkan | Balkanaktis | Downtown Forest

BALKANAKTIS!!! Tikrai galima išprotėti, tiek pralaukėme ir mes ir jūs, bet Balkanaktis bus Downtown Forest Hostel & Camping lauke OPAAAAA!

 

Puošiamės: Like Gypsy
Muzika: Gypsy, Balkan Beat, Klezmer
Durys: 18:00

Kevin Mancuso Selecta: 19:00

BALTIC BALKAN: 20:00

Bilietai brangs

 

Tradiciškai Balkanaktyje - svečias Kevin Mancuso Selecta. Dj karjerą pradėjęs savo mieste (Palermo, Sicilija) kaip pankroko/d.i.y. (sub)kultūros scenos veikėjas vėlyvaisiais'80 metais. Visa tai pradėjo su hiphopo/raggamuffin judėjmo banga Italioje.

 

BALTIC BALKAN (LT)

Lietuvos sostinė Vilnius istoriškai buvo didelis katilas, kuriame įvairiais amžiais virė baltų, gudų, ukrainiečų, lenkų, rusų, žydų, vokiečų, totorių, karaimų, britų ir čigonų kultūros įtakos. Kiemuose, kur kadaise gimė skurdaus klezmer muzikanto sūnus legendinis smuikininkas Jaša Heifecas ir iš rytų veržėsi gaivi pasaulietiška muzika, startavo Baltic Balkan projektas, siekiantis suderinti šiuolaikinius šokių muzikos ritmus su įvairialypiu šio krašto muzikiniu paveldu. Šis muzikinis ir performansų projektas įkvėpimo sėmėsi iš jugoslaviško pankroko, daugybės įdomių grupių pasirodymų, pamatytų Europos festivaliuose, ir kino filmų, kuriuose atskleista tikra Balkanų (o taip pat ir Baltijos) dvasia.
https://soundcloud.com/baltic-balkan

 

Event location