Region: International
Language: English
Change

Barokinio bareljefo dirbtuvės skirtos šeimoms ir jaunimui

Balandžio 13 d., Sapiegų rūmų atidarymo savaitgalį, kviečiame užsukti pasisveikinti, apžiūrėti restauruotus rūmų fasadus ir išmėginti barokinio bareljefo kūrimo technikas.

Sapiegų rūmai – unikali barokinė didikų rezidencija Lietuvoje, slepianti didingos ir nepatogios istorijos klodus, atspindinti laikmečio politines nuostatas, lūkesčius ir estetinį skonį. Kviečiame kartu su menininkais Monika Kornilova ir Artūru Mitinu pažinti baroko architektūros ir dizaino subtilybes, suprasti meno kūriniuose slypinčias filosofines, politines idėjas. Iššifravę puošnių reljefų ir įmantraus dekoro kalbą, menininkai kvies kurti bareljefą, įkvėptą baroko technikų.

Su įsigytu bilietu bus galima aplankyti Virginijos Januškevičiūtės  ir Edgaro Gerasimovičiaus kuruotą parodą „Užuovėja”.

Visos erdvės yra pritaikytos asmenims su judėjimo negalia. Daugiau informacijos apie Sapiegų rūmų prieinamumą: https://sapiegurumai.lt/prieinamumas/

Nemokamas rūmų lankymas. Senjorams virš 80 m., ikimokyklinio amžiaus vaikams, asmenims su negalia ir juos lydintiems žmonėms. Sapiegų rūmų bilietas nemokamas taip pat našlaičiams ir tėvų globos netekusiems vaikams, įvairių meno sąjungų nariams, galerijų ir muziejų darbuotojams, meno mokyklų moksleiviams ir meno ir dizaino kolegijų bei Vilniaus dailės akademijos studentams, gidams ir mokytojams lydintiems mokinių grupes, bei asmenims lydintiems daugiau, nei 11 žmonių grupes. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location