Region: International
Language: English
Change

Battlefield 4: the Unwanted attention 2021 09 19 Zapyškis

XXII amžiaus pradžia. Naujoji Elžėrija, Novakijos ir Griškėnijos pasienis, Novakija. Miestas paskelbtas raudonąja zona po masinio naikinimo ginklo panaudojimo. Dėl ginklo panaudojimo Elžerijos teritorijoje dedasi įvairios katastrofinės stichijos: radiacijos laukai, elektromagnetinės iškrovos, biologinė tarša ir žemės drebėjimai. Iki visiško teritorijos išvalymo miestas buvo labai tankiai apgyvendintas - čia veikė prekybos centrai, muziejai, technologijų centrai ir klestėjo įvairiausi verslai. Vieną dieną staiga viskas pasikeitė. Mieste pradėjus kaukti sirenoms, iš pasienio miškų pasirodė kareiviai ir pradėjo miesto evakuaciją, komunikuodami, kad mieste įvyko biologinė nelaimė. Dangų skrodė lėktuvai, o iš jų linijomis krito Griškėnijos desantininkai. Niekam net į galvą netoptelėjo mintis, kad tai ne šalių pratybos, o reali okupacija. Prireikė 48 valandų, kol nežinomieji paskelbė šio Novakijos miesto autonomiją. Gintis buvo beprasmiška, o ir mieste esantys žmonės čia gyveno taikiai nuo neatmenamų laikų. Nebuvo nei sugebėjimų, nei technologijų. Pašaliečiams perėmus Elžėrijos mokslinių tyrimų centrą ir paskelbus apie masinio naikinimo ginklo sukonstravimą, dėmesį į situaciją atkreipė ir didžiosios valstybės. Okupantai pareikalavo pripažinti Elžerijos miestą ir apylinkes kaip nepriklausomą regioną ir perleisti jo valdymą Griškėnijai, kitu atveju ginklas bus panaudotas čia pat mieste. Institucijoms nespėjus tinkamai sureaguoti mieste driogstelėjo 4 galingi sprogimai, sugriaudami mokslinių tyrimų centrą. Sveiki liko Amber ir Brenda sektoriai, o visa pagrindinė Centurion dalis buvo sunaikinta. Pirminėmis ekspertų išvadomis dėl neatsargumo buvo panaudotas masinio naikinimo ginklas, kaip įtariama dėl pačių okupantų neatsargumo. Mieste išlikusi nedidelė ir gerai ginkluota Griškėnijos desantininkų armijos dalis mobilizavosi gynybai kol atvyks pastiprinimas. Savo iniciatyva Novakijai ginti Elžėrijos į pagalba atvyko kaimyninių šalių jungtinė karių sąjunga. Visos šalys turi skirtingus interesus. Vieni nori užgrobti miestą, kiti jį atsikovoti. Atrodo viskas paprasta, bet kas iš tikrųjų slypi po šia invazija? Rugsėjo 19d. Battlefield IV sugrįžta į Mūšio Frontą! Prisijunk!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150 (pagal galiojančius apribojimus GALIMYBIŲ PASAS ar neigiamas COVID testas nereikalingas).

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2021m. rugsėjo 19 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 40-48 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 11:30 vietos laiku,
  • Žaidimas 11:30 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.
     

Dalyvio mokestis + bazinis įrangos komplektas 40Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 48Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, radijo ryšio stotelė ir 1500 šovinių + granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150 (pagal galiojančius apribojimus GALIMYBIŲ PASAS ar neigiamas COVID testas nereikalingas).

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Event location