Region: International
Language: English
Change

BLITZRAVE : Spring Edition | KLANGPHONICS (live)

 

 

Pasiilgai BLITZRAVE beprotybės? Ilgai laukti neteks, nes jau pavasario viduriui mąstom rimtą fiestą su dar rimtesniais svečiais. 

Balandžio 26-ą nieko nebeplanuok, nes į menų fabriką atvažiuoja svečiai iš Vokietijos - KLANGPHONICS! 

 

KLANGPHONICS

Tai trijulė, kurianti ir gyvai atliekanti elektroninę muziką. Naudodami akustinių instrumentų ir elektroninių elementų derinį, jie užpildo atotrūkį tarp prodiuserio ir gyvai grojančios grupės. Taip išgaunamas labai natūralus, organiškas skambesys, kartu išlaikant su deep house ir melodingu techno susijusią energiją. Scenoje būgnai, gitara ir įvairūs perkusiniai instrumentai maišomi su sintezatoriais ir sekvenceriais, taip sukuriant pasirodymą, kuris puikiai tinka tiek klube, tiek koncerte. 

 

Kaip visada: masė muzikos - 3 scenos - meniniai pasirodymai. 

Daugiau info netrukus. Nepraleisk!

---

N-18

FCTRL: Jokių ginklų, narkotikų, alkoholio, gyvūnų ar blogo nusiteikimo. Remiantis vidaus taisyklėmis, pasiliekame teisę į renginį neįleisti be papildomų paaiškinimų.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location