Region: International
Language: English
Change

BLITZRAVE : Spring Edition | KLANGPHONICS (live)

Pasiilgai BLITZRAVE beprotybės? Ilgai laukti neteks, nes jau pavasario viduriui mąstom rimtą fiestą su dar rimtesniais svečiais.

Balandžio 26-ą nieko nebeplanuok, nes į menų fabriką atvažiuoja svečiai iš Vokietijos KLANGPHONICS.

Tai trijulė, kurianti ir gyvai atliekanti elektroninę muziką. Naudodami akustinių instrumentų ir elektroninių elementų derinį, jie užpildo atotrūkį tarp prodiuserio ir gyvai grojančios grupės.

Taip išgaunamas labai natūralus, organiškas skambesys, kartu išlaikant su deep house ir melodingu techno susijusią energiją.

Scenoje būgnai, gitara ir įvairūs perkusiniai instrumentai maišomi su sintezatoriais ir sekvenceriais, taip sukuriant pasirodymą, kuris puikiai tinka tiek klube, tiek koncerte.

LOFTAS (main) STAGE

22:00 SMPL SMPL
00:00 BLACK FIRE
01:00 KLANGPHONICS LIVE (DE)
02:00 ANNA HANNA
03:30 ALEX KRELL
04:00 UNSEREXTRAÑO meninis pasirodymas (DE)
05:00 JAROSKA

ELFA (bass) STAGE

22:00 UOGA
00:00 STEPSYS
02:00 NO DJS
03:00 DZHEY

KISHENE (chill) STAGE
23:00 Rheeno & Cheh - all nighter

Kaip visada: masė muzikos - 3 scenos - meniniai pasirodymai.

Nepraleisk.

***
Palikę renginį asmenys į vidų patekti su ta pačia apyranke negalės.
Pernelyg apsvaigę ar neadekvačiai besielgiantys, bus paprašyti apelsti LOFTO patalpas arba gali būti neįleisti į renginį.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location