Region: International
Language: English
Change

Bliuzo naktys 2023

29 kartą, liepos pirmą savaitgalį, Varniuose, prie Lūksto ežero, legendinės - BLIUZO NAKTYS! 

🎵 Varniuose, prie Lūksto ežero, daugiau 26-erius metus kūrėsi tikra Lietuvos muzikos festivalių legenda. Čia daugiatūkstantinė minia, iš visos Lietuvos ir Europos susirinkdavo, ne tik klausytis bliuzo garsų, tačiau bent vieną savaitgalį per metus, pabūti laisvais ir laimingais žmonėmis! Sklinda legendos, kad būtent šiame festivalyje ir verta turėti savo pirmus kartus gyvenime: pirmus šokius pagal bliuzo muziką, pirmą nakvynę prie Lūksto ežero su pirmą kartą sutiktais naujais geriausiais draugais! Tokia „Woodstock“ festivalio dvasia pagaliau grįžta ir jau ateinančių metų, liepos pirmą savaitgalį visus galima pakviesti švęsti gyvenimą net 29 kartą vyksiančiame festivalyje – „Bliuzo naktys“!

🎷 Jau ateinančią vasarą, tradiciškai, liepos pirmąjį savaitgalį, Varniuose, prie Lūksto ežero rinksis spalvingi festivalio dalyviai, kurie atvykę kasmet susijungia tarsi į vieną didelę šeimą. Nuo 1993 metų vykstantis festivalis vėl kvies gaivinti visas festivalio tradicijas: su plačiomis šypsenomis veiduose traukti bliuzų himną, ragauti tradicinės žuvienės ar grožėtis festivalio degančių raidžių užrašu naktį, vandenyje.

🎸 Gyvos muzikos gerbėjai, ilgamečiai festivalio fanai ar tik pirmą kartą atvykstantys, bus laukiami jau liepos 7-8 dienomis, visam savaitgaliui pasinerti į gaivališką festivalio „Bliuzo naktys“ atmosferą.

🎹 Bent kartą gyvenime tai patirti turi kiekvienas ir kaip skelbia festivalio šūkis: „Nepamiršk palapinės ir piniginės!“.

Festivalyje išvysime:

⚡️ Lachy Doley (AU)
⚡️ Juwana Jenkins (US)
⚡️ Keksi (LV)
⚡️ Latvian Blues Band (LV)
⚡️Arina & Veto Bank
⚡️ Garbanotas
⚡️ Baltasis Kitas
⚡️ Kamanių Šilelis
⚡️ Aleksandr Belkin & The Road Band
⚡️ Freestarz
⚡️ Gamka
⚡️ Lukas Pilkauskas
⚡️ Homechestra
⚡️ Sirupas
⚡️ Mantville
⚡️ Sailor George

---

Bilietas galioja abiems festivalio dienoms, vienam asmeniui. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiuoju. Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Į festivalį bus įleidžiame žmonės besilaikantys tuo metu galiojančių Vyriausybės nurodymų.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.
Parkingo mokestis į kainą neįskaičiuotas.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location