Region: International
Language: English
Change

Cello Club Strings of Joy

Kviečiame per žiemos šventes pasinerti į penkių violončelių muzikos magiją! Lietuvos klausytojams jau gerai pažįstamas violončelininkų kvintetas „Cello Club“ šį gruodį rengia koncertus, kuriuose atliks rimtosios akademinės muzikos, populiariosios klasikos ir lengvesnio žanro kūrinius, nevengdami humoro bei trindami ribas tarp klasikinio ir populiariojo meno. Tai išskirtinė proga klausytojams patiems įsitikinti, kokios neišmatuojamai plačios yra šio muzikos instrumento galimybės.

„Cello Club“ koncertas„Strings of Joy“

Gruodžio 30d. 18:00 val.

Raudondvario dvare

..............................

„Cello Club“ – tai kolektyvas, vienijantis penkis gerai Lietuvos muzikos padangėje žinomus violončelininkus: Povilą Jacunską, Domą Jakštą, Arną Kmieliauską, Evaldą Petkų ir Roką Vaitkevičių. Muzikantus bendrai veiklai įkvepė Vakarų Europoje jau spėję išpopuliarėti homogeninės sudėties ansambliai, tampantys tiek savo instrumento, tiek šalies ambasadoriais. „Cello Club“ savo koncertuose žaismingai eksperimentuoja, keisdamiesi vaidmenimis, lygiai taip pat į savo „klubą“ mielai kviečia ir kitus kolegas. Pirmieji Lietuvoje atlikę Michaelo Gordono kūrinį „8“, tuomet prisijungti pasiūlė dar trims violončelininkams, o kūrinių tokiai išplėstai sudėčiai „Cello Club“ repertuare yra ir daugiau. Naujausias kvinteto bendradarbiavimo su kitais muzikantais rezultatas – kartu su naujosios vokalinės muzikos ansambliu „Melos“ parengtas albumas „Monochrome“, kuriame įrašyti lietuvių kompozitorių Ž. Martinaitytės, E. Medekšaitės, M. Natalevičiaus ir A. Navicko kūriniai. Violončelių kvintetas „Cello Club“ nuolatos plečia savo repertuarą, patys rengia naujų kūrinių aranžuotes. Per kelerius metus kolektyvas jau spėjo sudalyvauti daugelyje didžiausių Lietuvos festivalių – Vilniaus festivalyje, „Gaida”, Klaipėdos violončelės festivalyje ir kt., aplankė įvairias koncertų sales.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location