Region: International
Language: English
Change

CEO ir HR tandemas. Kam dar nesame pasiruošę?

CEO (vadovų) ir HR tandemas - vienas svarbiausių siekiant organizacijos sėkmės ir norint turėti įsitraukusią darbuotojų komandą. Pastebiu, kad personalo vadovai nors ir turėdami gerus ketinimus bei dedami dideles pastangas – ne visada randa ryšį su vadovais ir atliepia organizacijos poreikius. Sklandūs ir tvarūs personalo valdymo procesai yra sėkmingų organizacijų pamatas. Bet kaip tai padaryti, kad jie būtų tokie, kurie tikrai kurs vertę konkrečiai Jūsų orgnizacijai? 

Taigi kviečiu į mokymus, kurių dėka kiekvienas personalo vadovas gaus vertingų įžvalgų ir veiks drąsiau. Mokymuose pasidalinsiu:

  • Su kokiais iššūkiais susiduria CEO?
  • Ką personalo vadovas turi daryti, kad jo vaidmuo prie vadovų stalo būtų reikšmingas?
  • Kokie pamatiniai sėkmingos partnerystės veiksniai ir kaip ją kurti vadovams ir personalo valdymo žmonėms?
  • Kaip įtraukti vadovus į personalo valdymo iniciatyvas, kad jie patikėtų ir būtų ambasadoriai?

Mokymuose remsiuosi praktiniais pavyzdžiais iš savo patirties organizacijose ir konsultuojant vadovus personalo valdymo klausimais. Dalinsiuosi pasauliniais ir Lietuvoje atliktais tyrimais apie CEO, organizacijų iššūkius ir personalo valdymo žmonių  bei veikiančių praktikų atitikimą jiems atliepti. Diskutuosime ir dalinsimės patirtimi. Praktinių užduočių metu pasiruošime veiksmų planą, kaip  vystyti savo gebėjimus ir kompetencijas, kad kaip personalo valdymo specialistai kurtume daugiau vertės savo organizacijoms ir jose dirbantiems žmonėms.

Renginys vyks online formatu, per zoom. Prisijungimus renginio dieną atsiųsime visiems užsiregistravusiems ir apmokėjusiems.

Apie lektorių.  Giedrė Vaitiekūnaitė – Urbanovič

HR Hint Online  įkūrėja ir vadovė, personalo valdymo profesionalė, HR klubas | HR akademija iniciatyvų kūrėja. Realizuodama savo idėjas siekia pakelti personalo valdymo lygį Lietuvoje, nes tiki, kad tvarus ir kokybiškas personalo valdymas gali padėti verslui turėti geresnius rezultatus, o žmonėms būti laimingesniems savo darbo vietose. Praktinė patirtis kuriant, pertvarkant ir diegiant personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose.

  • 15+ metų patirtis personalo valdymo srityje skirtinguose verslo sektoriuose
  • 5+ metų patirtis vadovaujant personalo valdymo skyriams
  • 5+ metų patirtis konsultuojant organizacijas personalo valdymo klausimais
  • Žmogiškųjų išteklių ir pokyčių valdymo magistro laipsnis
  • Sertifikuota asocijuota koučingo specialistė (ACC), (ICF)
The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances