Debesų pieva 2018

„Debesų pieva 2018“ – tai „atsivėrusių durų“ renginys nuostabioje vietoje Antalieptėje, Zarasų rajone, į kurį 5 dienoms suburiami žmonės, nusiteikę naujoms, geroms patirtims, transformacijoms, iššūkiams. Tai – saugi erdvė atradimams, sąmoningiems patyrimams, tai – blaivus festivalis-stovykla įvairaus amžiaus žmonėms. Per kūrybą, menus, garsą, įvairias kūno ir judesio praktikas sugrįšite į komforto zoną – buvimą savimi.

2017-ųjų vasarą „Debesų pievoje“ apsilankė per du šimtus žmonių, ir kiekvienas išvykdamas džiaugėsi savo asmeninėmis patirtimis, įveiktais vidiniais barjerais, užslėptų vidinių resursų ir talentų išlaisvinimu, o šeimos – įdomiai ir be rūpesčių praleista atostogų savaite. Vaikai susirado naujų draugų ir naujų veiklų, įdomesnių už kompiuterinius žaidimus!

Ateinančių metų festivalio-stovyklos vieta – „Inovatorių slėnis“ Antalieptės miestelio pakraštyje, Gražutės regioninio parko prieigose, Šventosios upės ir Antalieptės marių pašonėje. Ši lokacija leidžia stovyklautojams pasiūlyti visą eilę aktyvių pramogų laisvu nuo užsiėmimų metu – žygius pėsčiomis ir dviračiais, pasiplaukiojimą irklentėmis ir baidarėmis, o mažųjų lauks namelis medyje, kabantis tiltas, istorijos iš bityno, šaudymas iš lanko ir visos festivalio Vaikų pievos zonos įdomybės, patirtys.

Penkias festivalio-stovyklos dienas jo dalyviai nuo ryto iki vėlyvo vakaro dalyvaus įvairiose patyriminėse ir kūrybinėse veiklose, bus įvairaus (sveiko vegetariško, veganiško ir kitokio) maisto pasirinkimas ir nakvynė „Inovatorių slėnio“ dviejuose dideliuose pastatuose arba palapinėse. Nakvynė perkama atskirai: nakvynės senajame, bet puikiai pritaikytame Vienuolyne, kaina vienam asmeniui 3-8 vietų kambaryje - 5 eurai/para*; nakvynė labai patogiame šiuolaikiškame Medaus name vienam asmeniui 3-7 vietų kambaryje - 10-12 eurų/para**; palapinės infrastruktūros mokestis - 2 eurai/para; patalynės mokestis - 2 eurai/asm.***, mokamas vieną kartą visos viešnagės metu.

Renginys draugiškas šeimai – tėvelių patogumui vaikų užimtumu bus pasirūpinta (nemokamai) atskiroje zonoje, čia vyks įvairios kūrybinės veiklos ir judrūs žaidimai. Vaikams iki 12 m. renginio bilietas nekainuoja, o šeimos, turinčios daugiau nei 1 vyresnio amžiaus vaiką, už juos moka tik po pusę kainos.

Renginys bus labai muzikalus, plataus kultūrinio spektro – čia gyvena baltiškoji ir įvairių šalių etninė muzika, instrumentai, senoviniai amatai, čia įvairių jogos, kovų menų ir šokių stilių mokytojai padės susidraugauti su savo kūnu, čia pajusite masažų ir garso meditacijos naudą, įsigysite turgelyje siūlomų rankų darbo gaminių, sveikų, iš natūralių žaliavų pagamintų produktų ir kitų gėrybių. Na, ir žinoma, jaukūs vakarai su muzika ir giliomis diskusijomis prie laužo!

Studentams taikoma 50 proc. nuolaida, įsigyjant studentišką bilietą ir pateikus galiojantį LSP prie įėjimo. 

Vietos regiono gyventojams (Zarasų ir Utenos rajonų) taikoma 50 proc. nuolaida bilietui, prie įėjimo renginio dieną pateikus asmens tapatybės dokumentą (išduotą tame rajone).  

Festivalio puslapis su karščiausiomis naujienomis Facebook‘e: https://www.facebook.com/Dpieva

Festivalio interneto svetainė: www.debesupieva.lt

Renginio vieta:  http://inovatoriuslenis.lt/
 

DĖMESIO!
*Įsigyjant nakvynę Vienuolyne, pasirinkite norimas datas ir lovų kiekį. 

**Nakvynė Medaus name rezervuojama šeimoms su mažais vaikais, kuriems reikia daugiau patogumo. Name yra virtuvė, kuria bendrai galės naudotis ten gyvenantys. Name yra 10 kambarių, kaina nurodyta visam festivalio laikotarpiui (2 vietų kambarys * 25 eur * 4 naktys = 100 eur; 3 vietų kambarys *34 eur * 4 naktys = 136 eur ; 4 vietų kambarys * 42 eur * 4 naktys = 168 eur.). Medaus name lovos pritaikytos miegoti suaugusiam žmogui, tačiau galėsite patogiai pasistatyti vežimėlį ar maniežą mažesniam vaikui. Norintys Medaus name apsigyventi anksčiau (nuo birželio 26 d.), kreipkitės el. paštu debesupieva@inbox.lt .

***Patalynės mokestis mokamas imant patalynę, tačiau atvažiuojantiems su savo patalyne ar miegmaišiu, mokestis netaikomas.

Didesnėms kompanijoms rekomenduojame kreiptis dėl apgyvendinimo kartu iš anksto el.paštu debesupieva@inbox.lt  

Galima apsistoti ir jaukioje palapinių erdvėje bei atvykti su kemperiu.

Kainos draugiškos, bet artėjant renginiui gali brangti!

Event location