Region: International
Language: English
Change

DOVANŲ KUPONAS PRIVATI EKSKURSIJA KAUNE

Ši ekskursija  bus skirta tik Jūsų grupei!

MB ,,Kauno gidas“ privati ekskursija su profesionaliu gidu – originali ir įsimintina dovana Jūsų artimiesiems, draugams ar verslo partneriams. Dovanų kupono turėtojas pats gali pasirinkti vieną iš trijų ekskursijų: 

EKSKURSIJA PAŽAISLIO VIENUOLYNE 

KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS

KAUNO TARPUKARIO ARCHITEKTŪRA. MODERNIZMAS  

Dovanų kupono turėtoją maloniai prašome suderinti pageidaujamos ekskursijos datą ir laiką el. paštu info@kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272. Ekskursijų aprašymai pateikti žemiau.

Svarbu!

  • Dovanų kuponas galioja nurodytam asmenų skaičiui, tik vieną kartą, vienai ekskursijai 12 mėnesių nuo pirkimo datos.
  • Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
  • Jei kuponas nebuvo panaudotas galiojimo laikotarpiu, jis anuliuojamas.
  • Pažaislio vienuolyno lankytojų bilietai nurodytam asmenų skaičiui įtraukti į dovanų kupono kainą.
  • Įsigydami MB ,,Kauno gidas“ dovanų kuponą Jus patvirtinote, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis.

Dovanų kuponą galima įsigyti dviem būdais:

1. Per bilietų pardavimo sistemą.

2. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268, sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB. 

Dovanų kuponas yra elektroninis – išsiunčiamas pirkėjui elektroniniu paštu per vieną darbo dieną, gavus Jūsų apmokėjimą.

Ekskursijų aprašymai:

1. EKSKURSIJA ,, KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS”

Šios ekskursijos metu turėsite puikią galimybę iš arčiau susipažinti su Kauno senamiesčiu ir pajausti didingą Kauno istorijos dvasią! Ekskursijos pradžia – prie Kauno Pilies medinio tiltelio, kur lauks profesionalus  gidas.  Lydimi gido  keliausime per Kauno senamiesčio istorinius objektus, sužinosime daug įdomių, intriguojančių ir netikėtų istorijų, pamatysime įspūdingų  senosios architektūros paminklų, išmoksime atpažinti lietuvišką gotiką ir jai būdingus elementus, taip pat apžiūrėsime senojo Kauno gatvelę, kurios nėra dabartiniame miesto žemėlapyje.  Ekskursijoje užtruksime  2 val., pabaiga  numatyta prie Kauno katedros (Vilniaus g.1).

Ši ekskursija vyksta lauke. Keliausime pėsčiomis, todėl rekomenduojama patogi avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

2. EKSKURSIJA  ,,KAUNO TARPUKARIO ARCHITEKTŪRA. MODERNIZMAS“ 

Didžioji Kauno vertybė – tarpukario architektūros paveldas – tai XX amžiaus trečiame ir ketvirtame dešimtmetyje pastatyti gyvenamieji pastatai, visuomenines įstaigos, viešosios erdvės bei pramonės architektūra. Šie pastatai iki šiol kuria savitą Kauno miesto charakterį. Ekskursijos pradžia – prie Kauno Centrinio Pašto rūmų, kur lauks profesionalus  gidas.  Lydimi gido  keliausime per Kauno naujamiesčio istorinius objektus, sužinosime apie modernizmo kelią į Lietuvą, architektūrinius sprendimus bei elementus, būdingais tam laikotarpiui, apžiūrėsime žymių tarpukario architektų projektuotus pastatus, užsuksime ir į jų kiemelius. Sužinosime kokia filosofija atsispindėjo Kauno modernizmo architektūroje ir kodėl Kauno tarpukario architektūra įrašyta į preliminarųjį̨ UNESCO paveldo sąrašą̨.Ekskursijoje užtruksime 2,5 val., pabaiga  numatyta šalia Nepriklausomybės aikštės.

Ši ekskursija vyksta lauke. Keliausime pėsčiomis, todėl rekomenduojama patogi avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

 

3. EKSKURSIJA PAŽAISLIO VIENUOLYNE

Apsilankysime buvusiame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris laikomas vienu gražiausių baroko ansamblių Baltijos šalyse!

Pažaislio kamaldulių vienuolyną ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčią XVII amžiaus antroje pusėje įkūrė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas PacasŠiandien vienuolynas skaičiuoja jau daugiau nei tris šimtmečius trunkančią, legendomis apipintą istoriją, žavi išskirtine barokine išvaizda ir spalvinga jį supančia aplinka. 

Šios ekskursijos metu praversime Pažaislio vienuolyno duris ir sužinosime apie vienuolius kamaldulius ir kitus  vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, įminsime freskų paslaptis. Ekskursijos pradžia – Pažaislio vienuolyne (T. Masiulio g., Kaunas) prie kasos, kur lauks profesionalus  gidas. Lydimi gido  keliausime po buvusį MONTE PACIS kamaldulių vienuolyną, ekskursijoje užtruksime  apie 2 val., pabaiga  numatyta prie Pažaislio vienuolyno muziejaus.

Ekskursija vyksta Pažaislio vienuolyno darbo valandomis: II – V 10 – 17 val., VI 10 – 16 val.

Ši ekskursija vyksta lauke ir patalpoje (bažnyčioje). Rekomenduojama patogi avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

 

 

Event location