Region: International
Language: English
Change

PLK pulsas | Džiaugsmas būti savimi: paprastumo pamokos

Kiekvienas ąžuolas kažkada buvo gilė, tačiau ne kiekviena gilė tampa ąžuolu. Kodėl kartais geros idėjos ir lieka tik idėjomis, o kitos užauga į didelius ir sėkmingus projektus? Dažnai atsakymas slypi mūsų dideliuose lūkesčiuose ir reikalavimuose sau, kitiems, pasauliui. Iš to kyla įtampa, baimės, nepasitenkinimas ir galiausiai net geriausia mintis neatlaiko. Šio mėnesio PLK pulse klausime, koks yra kitas kelias. Ateidami į pasaulį, mes atsinešame puokštę talentų, unikalių savybių ir kūrybiškumo potencialo, kuriems skleistis  ir augti reikia laiko, rūpesčio ir mažų žingsnelių meno.

Kaip būti savimi, augti ir realizuoti save džiaugsmingai, be įtampos? Kartu klausysimės įkvepiančių tikrų istorijų, dalinsimės savo patirtimis ir kursime naujas pradžias.

Norime, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasimėgauti naudingu turiniu ir geru laiku, todėl siūlome prisijungti prie mūsų už tiek, kiek kainuoja atsigerti kavos su draugu - 4,65 EUR (tiek kainuoja puodelis kavos ir kruasanas). Tokia yra investicija į nuoširdų ir kūrybos pilną laiką su profesionalais, kurie daro tai ką myli, nes myli tai, ką daro kasdien! Vietų skaičius šiam susitikimui ribotas, todėl įsigyk bilietą dabar! 

Renginio data: liepos 22 d. 18 val.

Renginio vieta: Zoom (nuoroda bus atsiųsta renginio dieną)

Renginio trukmė: 2,5 val.

Renginio kaina: 4,65 Eur

PLK pulsas kvies susiburti kiekvieną mėnesį. Tau nereikės kas kartą rūpintis bilietu ir sekti informacijos: turi galimybę įsigyti 4 susitikimų abonementą (iki pat Pasaulinės lyderystės konferencijos), taip bus net 5 darbais mažiau. Speciali kaina pirmo susitikimo dalyviams: 13 Eur už 4 susitikimus. 

Jeigu užsiregistravus nebegalėsite sudalyvauti viename iš PLK pulso renginių ar nespėsite ko nors užsirašyti, nebėda! Po renginio pasidalinsime pranešimų įrašu, kurį galėsite peržiūrėti ir vėliau. 

*DĖMESIO! Renginys bus filmuojamas. Jūsų dalyvavimas reikš Jūsų sutikimą tvarkyti asmens duomenis.