Region: International
Language: English
Change

„Ekskursija: kaip tarpukario modernizmo perlas – A.Iljinienės namas “gyvena” šiandien? “.

Kviečiam pažvelgti į istorinį Kauną. Iš vidaus, per akį, kurią Jums K.Donelaičio gatvėje kasdieną merkia restauruotas tarpukario modernizmo perliukas – A. Iljinienės namas. Turite unikalią galimybę žvilgtelti į tų laikų gyvenimą, namų interjerą ir kultūrą. Pamatyti, kaip atkurta aplinka įkvepia šiandieninius namo “gyventojus” kūrybai ir naujo dizaino paieškoms. Kruopščiai restauruotas namas, su meile atkurtos vidaus erdvės, restauruotos, atnaujintos interjero detalės, skoningai parinkti to laikotarpio baldai leidžia ekskursijos metu pajusti tarpukario laikų dvasią, suvokti tuometinį modernizmo stiliaus novatoriškumą. Šis namas ir jo interjeras buvo lyg gaivus, iš Europos šalių žengiantis, architektūros madų gūsis laikinojoje sostinėje, iliustruojantis europinio modernizmo istoriją. Šiandien jis mums dar kartą parodo, kokia turtinga lietuviška kultūra ir skatina kurti ateičiai. 

Atnaujinta erdvės ekspozicija kviečia kiekvieną svečią susipažinti ir išvysti lietuvių dizainerių, menininkų darbus ir išgirsti kaip "KALBA menas su kultūra". Pamatysite kaip šiuolaikinė kūrybą atsiskleidžia tarpukario erdvėje. 

Kviečiam. Ateik. Pamatyk. Išgirsk. Pajausk. 

Ekskursija vedama lietuvių kalba. Ekskursijos trukmė 70 min.

EKSKURSIJŲ DATOS

Balandžio mėn.

  • 04.13 (šeštadienis) 12.00 val.
  • 04.18 (ketvirtadienis) 18.00 val.

Spauskite "PIRKTI" ir rinkitės sau tinkamiausią datą.

*Ekskursija prasideda lauke prie pastato! Prašome nevėluoti.

Individualios ekskursijos vedamos Jums patogiu laiku nuo 10 asm.

Vaikams iki 2 m. ekskursijos lankymas nemokamas.

Pinigų grąžinimas:

  • Jeigu įsigijote bilietą į ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami ir nekeičiami.
  • Pinigus už įsigytus bilietus į ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas,  perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

Kviečiame sekti mus Instagram 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location