Region: International
Language: English
Change

Ekskursija Marijampolėje "Spalvingo miesto paslaptys"

Ekskursijos "Spalvingo miesto paslaptys" metu sužinosite, kodėl Marijampolė laikoma gatvės meno Meka visoje Lietuvoje!
Esu gidė ir 4 metai Malonny gatvės meno projekto savanorė.  Šiais metais menininkai su savanoriais dirbo prie 12 sienų. Miestui padovanoti 7 nauji kūriniai, kiti atgimė iš naujo arba restauruoti. Jubiliejinis Malonny 10 buvo išskirtinis, apie jį daugiausia ir pasakosiu ekskursijos metu. Žinau daug paslapčių apie mūsų mieste esantį gatvės meną, paslaptingomis istorijomis pasidalinsiu ir su Jumis.
Tarptautinis projektas 𝐌𝐀𝐋𝐎𝐍𝐍𝐘 iki šiol miestui padovanojo 45 gatvės meno kūrinius. Ekskursijos metu pažinsime šių metų naujus ir atkurtus kūrinius, taip pat  miesto centre esančius pro kuriuos veda maršrutas. 
Projekto idėjos autorius ir 𝐌𝐀𝐋𝐎𝐍𝐍𝐘 prezidentas Ray Bartkus, kiekvienais metais atvyksta į Marijampolę kurti naujų darbų kartu su kitais menininkais iš Niujorko bei Londono.
„𝐺𝑎𝑡𝑣𝑒̇𝑠 𝑚𝑒𝑛𝑜 𝑘𝑢̄𝑟𝑖𝑛𝑖𝑢𝑠 𝑛𝑒𝑢𝑧̌𝑡𝑒𝑛𝑘𝑎 𝑝𝑎𝑚𝑎𝑡𝑦𝑡𝑖, 𝑟𝑒𝑖𝑘𝑖𝑎 𝑖𝑠̌𝑔𝑖𝑟𝑠𝑡𝑖 dailininko 𝑚𝑖𝑛𝑡𝑖𝑠 𝑘𝑎̨ 𝑗𝑖𝑠 𝑛𝑜𝑟𝑖 𝑝𝑒𝑟𝑑𝑢𝑜𝑡𝑖, 𝑝𝑎𝑠𝑎𝑘𝑦𝑡𝑖 𝑝𝑟𝑎𝑒𝑖𝑣𝑖𝑎𝑚𝑠 𝑧̌𝑖𝑢̄𝑟𝑖𝑛𝑡𝑖𝑒𝑚𝑠 𝑖̨ 𝑘𝑢̄𝑟𝑖𝑛𝑖𝑢𝑠. 𝐸𝑘𝑠𝑘𝑢𝑟𝑠𝑖𝑗𝑜𝑠 𝑚𝑒𝑡𝑢 𝑘𝑎𝑟𝑡𝑢 𝑝𝑎𝑚𝑎𝑡𝑦𝑠𝑖𝑚𝑒 𝑖𝑟 𝑝𝑒𝑟𝑠𝑘𝑎𝑖𝑡𝑦𝑠𝑖𝑚𝑒 𝑣𝑖𝑠𝑎𝑠 “𝑢𝑧̌𝑘𝑜𝑑𝑢𝑜𝑡𝑎𝑠” 𝑔𝑎𝑡𝑣𝑒̇𝑠 𝑚𝑒𝑛𝑜 𝑘𝑢̄𝑟𝑖𝑛𝑖𝑢̨ 𝑧̌𝑖𝑛𝑢𝑡𝑒𝑠.“
Šis pasivaikščiojimas bus kupinas spalvų ir istorijų kaip Marijampolėje gimsta gatvės menas.  

Ekskursijos pradžia: 11 val. Kauno g.13 , prie Spindulio kino teatro
Ekskursijos pabaiga: Poezijos parke
Trukmė: ~2 val.
Vaikams iki 8 m., dalyvaujantiems kartu su suaugusiais, bilieto nereikia.

 

Prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą arba atspausdintą bilieto kopiją.

Iškilus klausimams, galite kreiptis
Tel. +370 650 89236
El.p. turizmas.suduva@gmail.com
Facebook Gidė Jurgita

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location