Region: International
Language: english
Change

Ekskursija po gamyklos slėptuvę

Kol ji dar egzistuoja – kviečiame aplankyti autentišką buvusios gamyklos slėptuvę Naujamiestyje! Ekskursijos metu sužinosite, kaip būtų reikėję elgtis įvykus atominiam karui, pasimatuosite antiradiacinį kostiumą, rankine pompa praventiliuosite orą, išmėginsite miegui numatytą kietą gultą ir sužinosite eilę kitų specifinių įdomybių!

Rengiame keturias analogiškas ekskursijas riboto dydžio grupėms (iki 12 žm.), todėl galite pasirinkti sau patogesnį laiką ir datą:

  • Sausio 21 d. 18:00 val. ir 19:15 val.
  • Sausio 22 d. 18:00 val. ir 19:15 val.

DĖMESIO! Labai prašome atvykti bent 5 min anksčiau nei prasideda ekskursija – kadangi visi dalyviai į slėptuvę turi įeiti vienu metu, pasiliekame teisę vėluojančių nelaukti. Gidas Jus pasitiks prie Panerių g. 45 pastato fasado (žvelgiant nuo Panerių g. pusės).

Ekskursijos trukmė: apie 1 val. Rekomenduojame šiltai apsirengti ir turėti prožektorių.

Ekskursiją veda „Gatvės gyvos“ bičiulis Pavelas P.

-----

Jeigu bilietą įsigijote, tačiau Jūsų planai pasikeitė ir dalyvauti nebegalėsite, turite tokias galimybes:

  • padovanokite bilietą draugui (bilietai nėra vardiniai);
  • informuokite mus likus ne mažiau kaip 72 val. iki renginio/ekskursijos pradžios ir mes nemokamai perkelsime Jūsų bilietą į kitą „Gatvės gyvos“ organizuojamą renginį;
  • informuokite mus likus ne mažiau kaip 72 val. iki renginio/ekskursijos pradžios ir mes Jums sugrąžinsime 75 proc. už bilietą sumokėtų pinigų.

Dalyviui neatvykus ar pavėlavus dėl savo kaltės pinigai už bilietus negrąžinami.

-----

Norite sužinoti daugiau apie mūsų veiklą? Apsilankykite www.gatvesgyvos.lt!

Event location