Region: International
Language: English
Change

Ekskursija "Slaptais reivų takais. Vilnius, 90-ieji"

Penktadienį, gegužės 24 dieną, 18 val.  gidų kolektyvas „Unikalus paveldas“ ir Vilniaus portalas 1323.lt pakvies į ekskursiją, pasakojančią apie  sostinės oficialų bei undergroundinį gyvenimą 90-aisiais. Ekskursijos pradžia – prie ISM universiteto ( buv. Centrinio pašto) laiptų (Gedimino pr. 7).

Ekskursija „90-ųjų Vilnius. Slaptais reivų takais” aplankys to meto vakarėlių vietas nuobodžiaujančių to meto kavinių rūsiuose (Mokslų akademijos kavinėje „Prie Gedimino kalno (Papėdė)“, Vilniaus Dailės akademijos valgykloje, Gedimino Technikos bibliotekos kavinėje ir kitose Senamiesčio vietelėse.

Bus prisiminti pirmieji „tikri“ klubai (nuo „Eldorado“ iki „Latako“ ar „Virpesio“), Sereikiškių parke vykę roko koncertai, nuo parko vartų į Madžiūnus vykę pilni reiverių autobusai. Aplankysime buvusią „plokštelinę“ – vietą, kur 90-taisiais buvo galima įsigyti ne tik vinilų ar piratinių plokštelių ir kompaktų, bet ir marškinėlių, „antsiuvų“ bei to muzikinių žurnalų. O taip pat - pirmąsias „Ore“ redakcijos patalpas Vilniaus ir Latako g., galėsite autentiškai paliesti to meto kasetes ir skrajutes.

Iš ekskursijos grįšite su geromis nostalgiškomis emocijomis, o taip pat gerokai užpildytomis atminties spragomis apie tai, ko klausė, kaip rengėsi ir pagal ką šoko sostinės jaunimas lygiai prieš 25 metus.

Ekskursiją „90-ųjų Vilnius. Slaptais reivų takais” parengė ir ves po ironiška „Senų reiverių“ vėliava veikiantys:  profesionalus gidas, buvęs žurnalo „Ore“ bei portalo „Ore.lt“ autorius bei redaktorius Jonas Oškinis, o taip pat „Lietuvos ryto“ priedų „Mes!“ ir „Bendraamžiai“ žurnalistas bei vakarėlių „Britų naktys“ organizatorius Julius Baliutavičius ir didžėjų dueto „Žvėriukai“ narys, vienas iš legendinio „Pakalnės“ reivo Kaune užkūrėjų Povilas Pauplys.

N-16. Į ekskursiją nepatariame atvykti nesubrendusio jauno amžiaus. 

Ekskursijos trukmė – 2,5 val., jos pabaiga bus toje pačioje vietoje, kur ir pradžia. 

Labai prašome nevėluoti, ir turėti išmaniuose telefonuose ar atspausdintus bilietus su QR kodu.

Ekskursija įvyks bet kokiu oru, tačiau, esant lietui, kviečiame pasirūpinti skėčiais.

Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami, įskaitant atvejį, jei neateinate į renginį. Tačiau jūs visada turite teisę bet kuriuo laiku perduoti „90-ųjų Vilnius. Slaptais reivų takais”  bilietą su QR kodu kitam asmeniui, kuri(s) apsilankys išvykoje.

Ekskursijos metu galite būti filmuojami ar fotografuojami.

Daugiau informacijos: 8 640 25676; redakcija@1323.lt

Mūsų būsimus renginius galite sekti profiliuose www.facebook.com/unikaluspaveldas, www.facebook.com/1323.lt, o taip pat pagal grotažymes SeniReiveriai. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location