Region: International
Language: English
Change

Ekskursijos 4 in 1

Všį "Gražinkime Kauną", siekdama skleisti žinias apie Kauno miesto istorinius įvykius ir objektus, kviečia į naujai parengtas ekskursijas "4 in 1", skirtas mažoms grupelėms ir šeimoms.

Mes jums siūlome:

  1. Kauno "Monmartras" - ekskursija po nuostabiomis istorijomis apipintą ir įdomiais pastatais apstatytą Žaliakalnio rajono dalį, kuriame telkėsi tarpukario laikų garsiausi Lietuvos menininkai.
  2. Kauno modernizmas seamiestyje - šios ekskursijos metu aplankysime Kauno senaimestyje esančius tarpukario laikų modernistinius objektus: Kunigų namą, Villa Kaunensis ir kitus. Kauno senamiestyje pamatysite naujamiestį.
  3. Pasivaikščiojimas po Petrašiūnus - ekskursijų vadovė Marija Oniščik supažindins su pačiomis įdomiausiomis šio rajono kertelėmis.
  4. Vilijampolės getas - vienintelė iš pateiktų ekskursijų, orientuota išskirtinai į Antrojo pasaulinio karo įvykius Kaune. Ekskursijos metu vaikščiojama po Vilijampolės rajoną, kuriame 1941-1944 m. veikė Kauno getas. Ekskrusijos metu sužinoma, kodėl ten buvo getas, koks buvo žmonių gyvenimas ir kokie žiaurumai ten vyko. Aplankomos autentiškos vietos, menančios tiesioginius to laikmečio įvykius.

Bilietai:
Ekskursijos vyksta 2-4 žmonėm. Kaina - 40 EUR. 
Nusipirkus bilietą būtinai susisiekite, kad galėtume suderinti datą ir laiką. 
Kontaktinis tel. nr. 863985044

Visa renkama informacija bus naudojama tik renginio tikslams.  

Ekskursijų metu bus laikomasi visų LR vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų.

Event location