Region: International
Language: English
Change

Extreme Obstacle Course "ALFA RUN 2023"

Rudeninis 5 km ir 24 kliūčių iššūkis, kuriame bus daug purvo, elektros, vandens ir...

„Alfa Run FIESTA“ skirta kiekvienam, svajojančiam pasitikrinti savo fizines ir protines jėgas, trokštančiam ištrūkti iš miesto ir atsipalaiduoti kartu su visa šeima, nebijančiam iššūkių ir pamesti batą/-us. 

Tad, nesvarbu, ar tu esi sportininkas, bėgimo mylėtojas, tėtis/mama, vaikas, senjoras – ateik ir įveik save.

Nesirink lengvo kelio. Susitikime jau rugsėjo 16 d.

Atrask HEROJŲ, kuris slypi tavyje: į FIESTĄ atvyk apsirėdęs kiečiausia, tavęs nevaržančia apranga, įsikūnyk į savo vaikystės herojų, pranok drąsiausias savo fantazijas. 

_________________________

  • Šiame bėgime laimi draugystė ir tikėjimas savimi bei kitais.
  • Kai pajunti dvejonę, ar pavyks peržengti savo baimes, pasiekti finišo liniją – šalia tavęs visuomet yra tie, kurie išties pagalbos ranką ir pastūmės į priekį.
  • Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gaus rėmėjų įsteigtas dovanas.
  • Dalyvių laukia pirtis ir  įvairios pramogos.

_________________________


MISIJA – įsigydamas bilietą prisidedi VšĮ „Alfa centras“ vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa centrui“ ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

_________________________

SVARBU!

  • Dalyvių skaičius ribotas.
  • 5 km trasoje dalyvavimas nuo 18 m. (nuo 14 m. galima dalyvauti su tėvų ar globėjų raštišku sutikimu);
  • Dalyvavimas NEMOKAMAS visiems 5–13 metų vaikams, kurių tėvai turi dalyvio bilietą į „Alfa Run FIESTĄ“. Vaikų bilietus būtina įsigyti bilietų platinimo sistemoje „Paysera“.
  • Būtina perskaityti reglamentą, kurį gali rasti www.alfarun.lt/reglamentas/.

Daugiau informacijos apie renginį ieškok www.alfarun.lt.

 

SAVANORYSTĖ
Prisijunk prie komandos ir drauge kurkime šias ilgai neužmirštamas akimirkas. Registracija į savanorystę: https://cutt.ly/KwgEcKJE

_________________________

Ar verta dalyvauti, jei dalyvavau anksčiau buvusiuose bėgimuose?

Atsižvelgdami į dalyvių saugumą bei oro sąlygas, koreguosime trasą ir kliūčių išsidėstymo eiliškumą. Tad, niekas nebus taip, kaip buvo vakar. O, svarbiausia, visos emocijos bus nepakartojamos.

Kokias kliūtis turėsiu įveikti?

Savo baimes peržengsi įveikdamas/-a Elektrošoką, Vėžlio urvą, Olimpą, Miunhauzeną, Alfa kalną ir daugelį kitų. Plačiau apie kliūtis: https://www.alfarun.lt/fiesta-kliutys/.

Ar vaikai galės bėgti kartu?

5–13 metų vaikai galės bėgti specialiame 1 km ir 17 kliūčių iššūkių ruože. Vaikai nuo 14 m., turėdami raštišką tėvų ar globėjų sutikimą, galės savo jėgas pasitikrinti kartu su suaugusiais, 5 km ir 24 kliūčių trasoje. 

O jei bus baisi dargana, šalta ir šlapia?

ČIA NĖRA JOKIO PLANO B. Pati gamta mums padeda suformuoti unikalias, abejingų nepaliekančias kliūtis. Ore pulsuojantis adrenalinas, narsuolių būrys ir laukianti pirtis bei kitos pramogos įveikus trasą, išsklaidys visus debesis bei rudeninį slogutį!

Aš ne sportininkas. Kaip įveikti trasą?

Tu neturi būti profesionaliu bėgiku, kad kirstum finišo liniją. Šiame bėgime nugalėtoju taps kiekvienas, išdrįsęs palikti komforto zoną ir pasiruošęs ištiesti ranką esančiam šalia. Nuo pradedančiųjų iki sportininkų – „Alfa Run FIESTOJE“  laukiame kiekvieno.

 

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location