Region: International
Language: English
Change

Esu savo gyvenimo kūrėjas

KURSAS, KURIS PAKEIS TAVO GYVENIMĄ!

Nuolatinis stresas dėl pinigų? Įtampa santykiuose? 

Bloga savijauta ar šlubuojanti sveikata?
Tu gali išlipti iš šio užburto rato!

UNIKALUS 8 METUS KURTAS METODAS, KURIS PAKEIS TAVO MĄSTYMĄ

Aš kaip ir Tu... Kažkada ieškojau atsakymų į visus šiuos klausimus.  

Turėjau daug pykčio ir priekaištų aplinkai. Negalėjau valdyti savo gyvenimo. Užburtas ratas vis įsukdavo mane vis į tuos pačius spąstus ir jaučiausi, kad viskas, ką bedaryčiau, mane nubloškia vis į gilesnę duobę. 

Gyvenimas nuo atlyginimo iki atlyginimo, griūvantys santykiai ir silpnėjanti sveikata man signalizavo apie tai, kad turiu kažką keisti.

Prieš 8 metus pradėjau ieškoti savęs. Gilinausi į savo praeitį ir supratau, kad galiu perimti likimą į savo rankas. Būtent tada, kai griuvo mano senas gyvenimas, aš įgavau pasitikėjimą savimi. Visus iššūkius ir pamokas priėmiau kaip dovanas. Supratau, kad galiu padėti žmonėms, tokiems, kaip aš kažkada buvau... 

Pravedžiau tūkstančius asmeninių konsultacijų, šimtus valandų praleidau skaitydamas paskaitas ir vesdamas seminarus. Sukaupta didžiulė patirtis, unikalūs ir visą gyvenimą vystyti analitiniai gebėjimai, empatija ir įsigilinimas į kitą žmogų leido man sukurti išskirtinę ir itin efektyvią metodiką, padedančią žmonėms keisti savo gyvenimus ir prisiimti atsakomybę už savo tikslus.

mindaugas_valickis.jpg

Mindaugas Valickis

Esu laimingas, kad po mažu mano misija pakeisti visuomenės mąstymą tampa realybe. Aplink mane žaibišku greičiu keičiasi žmonių gyvenimai. Jie įkvepia kitus, dalinasi savo patirtimi ir skleidžia žinią, kad žmogus turi galios keisti savo gyvenimą!
 

Labai noriu, kad ir Tu pajaustum tą nevaržomą galią ir drąsą siekti savo svajonių bei įkvėpti kitus! Tai padaryti galėsi atėjęs į mano kursą, kurio metu išmoksi atpažinti Tave žlugdančius jausmus, atsikabinti nuo praeities ir perimti likimo vairą į savo rankas.  

Ar tu esi pasiruošęs tęsti mano misiją?

KURSE SUŽINOSITE

TAVO MINTYS  Ar teko girdėti posakį "Mūsų mintys - mūsų priešas"? Kurse sužinosi, kodėl tave valdo mintys. Suprasi ir išmoksi jas suvaldyti.

TAVO JAUSMAI  Ar dažnai supyksti ir pakeli toną? Kaip dažnai tavo emocijos tau trukdo asmeniniame gyvenime? Kurse sužinosi, iš kur kyla jausmai, kaip juos atpažinti ir kas už jų slypį. 

TAVO POTENCIALAS  Kas tau trukdo įgyvendinti savo norus ir svajones? Kodėl vis atidėlioji arba sau sakai, kad šiandien negali gyventi taip, kaip svajoji? Kurse suprasi pagrindines priežastis, kodėl vengi ir nesieki savo asmeninių tikslų. 

NAUJASIS TU  Ar kada nors susimastei, ar gyvenime eini teisingu keliu, ar esi savo rogėse? Kokia tikroji tavo misija ir vertybės? Kurse susikursite gyvenimo viziją ir pradėsite savo gyvenimą keisti į tokį, kokio trokštate. 

Išskirtinė metodika keičianti žmonių gyvenimus 

Tik geriausi atsiliepimai ir rezultatai

Neretai žmonės nusivilia kursais ir mokymais. Gauna daug informacijos, bet rezultato neturi. Šis kursas skiriasi nuo kitų tuo, kad Mindaugo Valickio sukurta autorinė metodika leidžia žmogui pačiam suprasti ir išmokti pritaikyti metodiką įvairiose gyvenimo srityse. Kurso dėka žmogus pats tampa sau mokytoju ir įkvėpėju. Atranda vidinę galią, tikėjimą ir pasitikėjimą savimi. Žmogus gali pakeisti savo gyvenimą tik tada, kai tuo tiki. Kursas tau - tiltas nuo tavo būsenos dabar iki patikėjimo, kad gali

 

KURSO AUTORIUS - MINDAUGAS VALICKIS

"Žmogaus galimybės yra neribotos – ribas mes patys sau užsidedame su atgyvenusiais įsitikinimais, mintimis ir jausmais" - Mindaugas Valickis

Praeityje buvęs uždaras ir nebendraujantis, dabar džiaugiasi didžiuliu pokyčiu ir laisve bendraujant su žmonėmis. Buvęs karininkas. Po 19 metų  karjeros paliko tarnybą dėl mylimos veiklos. Praėjęs visas šeimos krizes šiuo metu Mindaugas jau 17 metų laimingai vedęs dviejų vaikų tėtis. Dabar - verslininkas, startup'ų kūrėjas, lektorius, sąmonės galios treneris.

KAM SKIRTAS ŠIS KURSAS?

Mindaugo_kursas_0707.jpg
  • ​Tiems, kurie nesijaučia laimingi santykiuose
  • ​Tiems, kurie stringa savo veikloje, darbe ar versle
  • Tiems, kurie nuolatos kamuojami sveikatos problemų ir neranda jų atsiradimo priežasčių
  • Ir visiems, kurie nori pokyčių savo gyvenime

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar šis kursas padės man sutvarkyti santykius, finansus ir atrasti mylimą veiklą?

Tai gali padaryti tik tu pats! Kurso tikslas padėti tau pamatyti savo mąstymo apribojimus, padėti tau juos pakeisti ir spręsti, kokių santykių, veiklos ar uždirbio gyvenime tu nori.

Kam skirtas šis kursas?

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie gyvenime nesijaučia laimingi santykiuose, savo veikloje, darbe ar versle, kurie nori pokyčių.

Ar tai yra gyvas kursas ar kurso įrašas?

Tai yra kurso įrašas, kurį galėsi žiūrėti tau patogiu metu ir tempu. Jei kils klausimų, juos galėsi klausti po kiekvienos kurso dalies, į kuriuos atsakys pats Mindaugas.

Kiek laiko galėsiu žiūrėti įsigytą kursą?

Kurso medžiaga bus prieinama neribotą laiką tol, kol gyvuos Gyvenimo Klubas. Įsigijęs kursą tu taip pat gausi visus kurso atnaujinimus, jei tokių bus.

Matau daug internete vykstančių kursų. Ar šis kursas bus naudingas man?

Šis kursas negimė per vieną dieną. Tai yra Mindaugo Valickio ilgų metų darbo su žmonėmis, jų sąmonės blokais rezultatas. Kurso tikslas yra supažindinti ne tik su teorija ir su pačiu metodu, bet ir pateikti praktines užduotis, kurias žmonės turės atlikti savarankiškai. Tik darydamas praktines užduotis tu gali tikėtis teigiamų pokyčių savo viduje ir savo gyvenime.

3 DALYKAI, KURIE PASIKEIS TAVO GYVENIME PO KURSO

⚫ Nebebūsi įkaitas ir priklausomas nuo aplinkos

⚫ Turėsi daugiau energijos ir motyvacijos veikti

⚫ Sužinosi ir sau pritaikysi metodus, kurie padės sunkiose gyvenimo situacijose