FAIL HIKE

NAUJO FORMATO POKALBIAI APIE FEILUS GRYNAME ORE

 

Ar esate girdėję, kad geriausios idėjos, atradimai ir sprendimai gimsta įprastos dienotvarkės užribyje? O ar esate dalyvavę žygyje, kurio tikslas yra ne tik fizinis krūvis ar naujos pažintys su gamta, bet ir su pačiu savimi?

 

Kviečiame į FAIL HIKE - pirmąjį feilų išėjimą į lauką, apjungiantį fizinę ir protinę kelionę per istorijas ir gyvenimus. Eidami mišku nersime į temas, kurios jungia kiekvieną mūsų, plečia pasaulėžiūrą ir budina naujus kūrybinius kelius bei atsakymus.

 

Žygį ves Mantas Žalkauskas - pokalbių žygių pradininkas Lietuvoje, išlikimo ekstremaliomis sąlygomis entuziastas, kuris 2016 metų šaltą žiemą pėstute ėjo aplink Lietuvą. Ir beveik apėjo! Likus 300 km kelionę teko nutraukti, tad Mantas labai gerai žino, ką reiškia, kai projektas įveikia patį Tave, koks feilo skonis ir kokias mintis jis atsineša taip ir nekirtus finišo linijos.

 

Ko tikėtis: naujo žygio patyrimo, istorijų, tyrinėjimų, pokalbių su kitais ir savimi, naujų pažinčių ir pažinimų, gražios sengirės, gamtos, kartais - tylos.

Ko nesitikėti: lenktynių, kuo greitesnio trasos įveikimo, stovyklavimo, masuotės, didelio fizinio krūvio.

Visa naujausia su žygiu susijusi informacija skelbiama renginio FB puslapyje: https://bit.ly/2LVrQv5

Žygio dalyvių skaičius ribotas. Tikslios žygio pradžios taško koordinatės čia.

 

FAIL HIKE PRAKTINĖ INFORMACIJA:

  • Trasos ilgis 10 km / žygiuosime apie 4 valandas / specialaus fizinio pasirengimo nereikia.
  • Turėkite drabužius pagal orą tiek ėjimui, tiek sustojimams. Kartais stosime ilgesniam laikui (20 min.), tad būkite tam pasirengę.
  • Turėkite, ant ko atsisėsti. Mažas kilimėlis, maišas su megztiniu viduje ar dar koks išradimas. Eidami stosim, užkandžiausim ir ilsėsimės, o patogumas priklausos nuo jūsų pačių. Ypač, jei bus drėgnas oras.
  • Turėkite maisto sau ir draugui. Maistas tinkamas valgyti einant ir sotesnis negaminamas maistas (t.y. katilo nesinešim ir laužo nekursim). Rekomenduojame turėti saldumynų ir greitų kalorijų.
  • Atvykite su arbata ar kitu šiltu gėrimu.
  • Turėkite ir vandens, pusantro litro turėtų pakakti.
  • Jei turite vaikščiojimo lazdas, galite atsivežti ir pamandravoti. Maršrute pravers, nors nėra būtinos.
  • Keturkojai taip pat laukiami! Nepamirškite užkandžių paimti ir jiems.

 

///

FAIL HIKE organizuoja: Nailed it Vilnius, 8 688 14623, simona@nailedit.lt

Dalis už bilietą sumokėtos sumos bus skirta Aukštadvario regioniniam parkui

Event location