Region: International
Language: English
Change

Fail Nights Klaipėda #2 | Vasario 20 d. 18:00

Su pirmuoju #FailNightsKlaipeda nesufailinom. Nesiruošiam ir dabar! Fingers crossed.

Bus gerai. Ateikit ir patys išgirskit, nes įrašų nebus, o draugai ne viską pasakoja. 
Pasimatome 2020 02 20 (magic numbers) 18:45 muzikiniame bare Jazzpilis. Duris atversime jau nuo 18:00

Renginio formatas: 4 pranešėjai dalinasi savo išgyventa nesėkme kartu su pilna sale nepažįstamųjų. Kiekvienas savo istorijai papasakoti turi lygiai 12 minučių ir 12 kas minutę automatiškai besikeičiančių paveikslėlių. Po kiekvienos istorijos - dar 12 minučių pokalbiui ir jūsų klausimams.

 

Šį kartą savo istorijomis dalinsis:

DIANA BLAŽAITIENĖ

Tarptautinės personalo atrankų įmonės įkūrėja ir vadovė, BNI Memel verslo klubo prezidentė ir vaikų verslumo mokyklos Miniboss Klaipeda business school Lietuvoje įkūrėja. Wow, kieta moteris. Ne kitaip. Ir kalbės ji atvirai: ką daryti, kai tavo pagrindiniai klientai susikrauna daiktus ir bankrutuoja. 

 

SIMAS SIMANAUSKAS

Agentūros Klaipėda ID vadovas, buvęs organizacijų Kurk Lietuvai ir Baltosios pirštinės vadovas ir tiesiog pašėlusio vėjo ir bangų gaudytojas. Pabandyti atlikti nedaug, bet sėkmingai iš vienos pusės, o iš kitos - maži fail’ai veda prie reikšmingos sėkmės. Bus ko įsikvėpti.

 

DONATAS JONIKAS

Ekonomikos PhD ir rinkodaros praktikas su daugiau nei 14 metų patirtimi. Knygos „Startup Evolution Curve“, įtrauktos į #TOP5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon platformoje startuolių kategorijoje, autorius. Ir taip, jis susifailino su savo kurtu startuoliu.  

SIMAS BUZILIAUSKAS 

arba kitiems geriau žinomas kaip SIMAS MĖGSTA DAINUOTI. Aktorius ir renginių vedėjas, radijos laidų vedėjas, dainininkas. Smagus žmogus. Su smagiom savo nesėkmėm, kurias atskleis kaip per išpažintį. Tik viešai.

Renginį moderuos - Gytis Šimelionis. Jau vien dėl jo verta ateiti.

 

Jūsų lauksime nuo 18:00, istorijos prasideda 18:45.

Ir nepamirškite, staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietą per čia - http://bit.ly/jazzrezervacija

Renginį organizuoja: Fail Nights - Istorijos apie nesėkmes / Monika klaipeda@nailedit.lt 869808113

Dalį renginio kaštų dengia Lietuvos kultūros taryba

****

Renginyje bus fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Event location