Region: International
Language: English
Change

Festivalis "Vaikų knygų sala"

Lapkričio 6-7 d. vėl kviesime švęsti vaikų ir paauglių literatūrą drauge su jos kūrėjais, teatro ir kino aktoriais, muzikantais, menininkais. Jūsų laukia specialiai festivaliui sukurti literatūriniai-muzikinai performansai, interaktyvios potyrių erdvės, kino peržiūra, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai su autoriais.

Šiemet sulauksime ir užsienio svečių. Festivalyje lankysis ir renginius ves Olgos Tokarczuk parašytos knygos "Pamesta siela" (leidykla "Odilė") iliustruotoja Joanna Concejo bei nuostabių pažintinių iliustruotų knygų autorius Yuval Zommer. Su vaikais bendraus žinomi Lietuvos kūrėjai: - Marius Marcinkevičius, Neringa Vaitkutė, Dovilė Zavedskaitė, Tomas Dirgėla, Kotryna Zylė, Lina Itagaki ir kiti.

Nepraleiskite spektaklių, muzikinių pasirodymų, interaktyvios parodos, literatūrinio pabėgimo kambario, kuriuos kuriame drauge su režisiere Sigita Pikturnaite, menininku Antanu Dubra, siaubo namais "Nightmare hotel". Užsukite į trumpų siaubo filmukų, sukurtų specialiai konkursui pagal Kotrynos Zylės knygą „Siela sumuštinių dėžutėje“, peržiūrą ir geriausių filmukų autorių apdovanojimus.

Festivalio metu vyks vaikų ir paauglių knygų mugė, kurios metu galėsite įsigyti naujausių ir jau pamėgtų knygų įvairaus amžiaus vaikams ir paaugliams. Ir čia pat gauti autorių autografus!

Įėjimas į festivalį - mokamas. Bilieto kaina - 5 eurai vienam žmogui vienai festivalio dienai į VISUS tos dienos renginius. Bilietų kiekis ribojamas - po 500 bilietų kiekvieną festivalio dieną. NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti žmonės iki 2 ir nuo 60 metų, o taip pat bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais.

Bilietus įsigyti galima TIK internetu. Festivalio vietoje bilietais nebus prekiaujama. Festivalyje dalyvauti gali TIK galimybių pasą turintys asmenys. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Vaikams iki 16 m. galimybių paso nereikia, įeinant prašysime pateikti moksleivio pažymėjimą. Primename, kad nuo spalio 1 d. privaloma dėvėti kaukes uždarose erdvėse. Kaukes nusiimti galima tik maisto zonoje.

Festivalį globoja ir remia Vilniaus miesto savivaldybė. Festivalio draugai ir partneriai -  Lietuvos kultūros institutas, IBBY Lietuvos skyrius, viešbutis "Book Inn".

Event location