Region: International
Language: English
Change

GĖLIŲ PRENUMERATA

Pūkuotas Vėjas siūlo puikią paslaugą – GĖLIŲ PRENUMERATĄ! 

Sezoninių šviežių gėlių puokštė Jūsų aplinkoje suteiks teigiamų emocijų visai dienai! 

Gėlių prenumerata - puikus sprendimas norintiems per šventes ir joms pasibaigus, kad ir kasdien, padabinti veidą šypsena šviežiomis gėlėmis - stilinga ir visuomet pradžiuginančia dovana. Jums tereikia vos vieno skambučio ar elektroninio pašto žinutės mums. Dar daugiau laiko sutaupysite, jei jau bendradarbiaujate su Pūkuotu vėju, nes mes žinome jūsų ir žmogaus, kuriam dovanosite gėles, norus ir tai, kas patinka.

Kaip tai veikia: 1. Išsirenkate gėlių pasiūlymą 2. Pasirenkate prenumeratos laikotarpį 3. Apmokate 4. Sutartą dieną gaunate gėles į namus ar į biurą.

Nesvarbu, ar perkate gimtadienio gėles mamai, draugei, ar norite nustebinti savo žmoną, kolegę, darbuotoją ar kaimynę - gaukite šviežių ir gražių gėlių kompozicijų, pristatytų prie pat jūsų durų. 

Dėmesys – svarbiausia!


 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances