Region: International
Language: English
Change

Girių Dvasios & Marushka "Na Gori" albumo pristatymo koncertas

Girių Dvasių ir Ukrainietės Marushkos keliai susidūrė dar prieš pandemiją, kuomet apie karą dar nė nebuvo kalbos. Kartu sukūrus pirmą kūrinį „Duh Lesov“ po to sekė daugiau bendrų eksperimentų, iš ko išsivystė visas albumas „Na Gori“, ir kurio išleidimas mistiškai sutapo su karo pradžia. Albumo pavadinimas išvertus iš Ukrainiečių kalbos reiškia „Ant kalno“, o šio albumo viršelis yra ir atskiras meno kūrinys, sukurtas iliustratoriaus kilusio iš Ispanijos ir šiuo metu gyvenančio Lenkijoje Joan Llopis Doménech.

Albumo pavadinimas ir tai kas pavaizduota viršelyje sufleruoja, jog albumas dedikuotas kalnams, ukrainiečių bei slavų tautoms, protėvių išminčiai ir gamtai. Albumas susideda iš Marushkos autorinių dainų, ukrainiečių liaudies dainų, ir žinoma atpažįstamo Girių Dvasių garsų pasaulio. Prie albumo kūrimo taip pat prisdėjo vokalistė ir multi-instrumentalistė Greta Gražulytė iš grupės Ūkanose. Nekantraujame visą tai pristatyti jums gyvai.

Renginį kuruoja bei puošia "Transcendental Spirit" - mėgausimes dar nematyta, specialiai šiam renginiui kuriama scenografija.

Renginio muzikinę programą pradeda Erik Berežok, kuris vadina save Eroott. Jis yra vienas iš stipriausių Reggae selektorių Lietuvoje. Savo pozityvios muzikos jėga yra apdovanojęs gausybę šokio aikštelių, kur pasitelkė neabejotiną skonį ir turtingą plokštelių kolekciją. Šis atlikėjas be jokios abejonės žada nepamirštamą ir spalvingą Roots, Reggae ir Dub sintezę.

Išankstiniai bilietai:
 

image.jpeg?37d268688e611678d093afb5457c8dfd

https://bit.ly/tsgiriudvasios

Programa:

09:30 - Eroott

10:30 - 11:20 - Albumo pristatymo koncertas:

Evaldas Azbukauskas: Elektronika,

Marushka: Vokalas, Ukrainietiška Fleita, Akordionas

Greta Gražulytė: Vokalas

11:25 - 01:25 - "Girių Dvasios"

01:30 - 03:00 - "Transcendental Spirit in dub"

Albumą išgirskite per Spotify: 

https://bit.ly/nagorispotify

Arba bandcamp: 

https://bit.ly/nagoribandcamp

Eroott:
 

https://soundcloud.com/eroott
https://www.facebook.com/selectaeroott/

Event location