Region: International
Language: English
Change

Go Wild Outdoors

Dviejų dienų trukmės konferencija "Go Wild" suburs apie 100 dalyvių ir 10 pranešėjų, kurie tiki gamtos stebuklais ir jų pasitarnavimu vykdant ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo švietimo programas, bei mokymusi drauge visą gyvenimą. Tai pirmoji tokio tipo tarptautinė konferencija Lietuvoje, kylanti iš natūralaus pokyčių ir inovatyvumo poreikio švietimo srityje. 

Ši konferencija skirta ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, norintiems į ankstyvojo amžiaus vaikų švietimą pažvelgti kitu kampu, atsiriboti nuo formalių ir įprastų mokymo metodikų bei išeiti iš savo komforto zonos ir ją praplėsti su netradiciniais užsiėmimais mažose (iki 20 žmonių) darbo grupėse lauke ir viduje. Klaipėdoje, Girulių miške, žaisime, pajusime gamtos dovanas bei intensyviai mokysimės!

Konferencijos organizatoriai - Miško mokykla Klaipėdoje, jau šešerius metus aktyviai semiasi patirties iš lauko darželių bei mokyklų svetur, dalyvauja tarptautinėse lauko mokyklų konferencijose ir mokymuose. Dalis pranešėjų yra įgiję tarptautinius Miško mokyklų lyderių sertifikatus (Forest School Leader training) ir nori su Lietuvos pedagogais dalintis inovatyvia lauko pedagogikos metodika, besiremiančia ne tik pamokų “išnešimu” į lauką, bet ir į vaiką orientuotu mokymosi modeliu, aktyvaus mokymosi praktikomis, integruoto ugdymo metodikomis, patyriminiu ir praktiniu mokymusi, kur praktinės žinios perkeliamos į teorines, o ne atvirkščiai.

Konferencijos metu Miško mokykla pasidalins gerąja patirtimi lauko pedagogikos srityje, bus galima apžvelgti ir patyrinėti Miško mokyklos lauko ir vidaus erdves.

Dalis konferencijos vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Pedagogams bus išduodami kvalifikacijos pažymėjimai.

Norintiems bilieto kainą išsimokėti dalimis, kreiptis į labas@isdriskpradeti.lt

Event location