Region: International
Language: English
Change

Grupės "LIETUVAIČIAI" koncertas 2020-10-21 18 val.

Bilieto kaina: 10,50 €; 12,50 €; 15,50 €  (bilieto kaina 10 €; 12 €; 15 € paslaugos mokestis 0,50 ct.). 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 m, neužimant papildomos vietos.

 

LIETUVAIČIAI “Lai skamba dainos Lietuvoj”

ALBUMO PRISTATYMAS

          Grupė Lietuvaičiai - tai visiškai nauja vaikinų grupė Lietuvoje. Meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime: „Lietuvaičiai“. Beje, vaikinai Lietuvos muzikos padangėje nėra naujokai ir scenoje jiems „kinkos“ nedrebės: Kazimieras – „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas. Justinas baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys. Atvira širdimi ir didele pozityvumo bei optimizmo doze vaikinai pristatys naują albumą „Lai skamba dainos Lietuvoj“. 

         Nepraleiskite susitikimo su charizmatiškaisiais LIETUVAIČIAIS spalio 21 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre !

https://www.youtube.com/watch?v=gDifP3o-4Gg
 

Anksčiau pirkti bilietai galios. Jei netinka nauja renginio data: bilietai įsigyti internetu - užpildyti grąžinimo prašymą ir atsiųst el.paštu bilietai@marijampoleskc.lt. 

Bilietus įsigytus bilietų kasoje grąžinti galima nuo 2020-06-01 iki 2020-07-10.

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Bilietai nekeičiami, negrąžinami.  Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Renginys filmuojamas, fotografuojamas. 

Event location