Region: International
Language: English
Change

HAIRCLINIC Tennis CUP (Kaunas)

Turime puikių žinių – TennisPark kviečia visus teniso entuziastus į šventinį dvejetų turnyrą Kaune!

Pirmą kartą TennisPark organizuojamas turnyras įvyks Laikinojoje sostinėje, prekybos ir pramogų centre MEGA esančiuose VS-Fitness teniso kortuose, kurie vieninteliai Baltijos šalyse gali pasigirti oficialia US OPEN turnyro danga.

HAIRCLINIC CUP Turnyre grumtis kviečiame vyrų, moterų bei mix poras, kurios varžysis dėl TennisPark, turnyro partnerių bei generalinio rėmėjo „Hair Clinic“ įsteigtų prizų.

Turnyras vyks valandiniu formatu iki trijų pralaimėjimų, dalyvių skaičius ribotas, tad skatiname suskubti ir pasirūpinti savo dalyvavimu iš anksto. 

Be atkaklių mūšių teniso aikštėje, viso turnyro metu Jūsų lauks rėmėjų vaišėmės nuklotas stalas, o vakarinėje dalyje sulauksime ir garbingo svečio iš Laplandijos vizito, kuris patikrins dalyvių teniso žinias bei už jas atvers savo dovanų krepšį.

Taip pat turime gerų žinių ir Kauno miesto svečiams! Neturintiems kur apsistoti, suteiksime ypatingas nakvynės kainas mūsų partnerių 4* Europa Royale viešbutyje (dėl platesnės informacijos ir kainų kreiptis asmeniškai).

#HAIRCLINIC CUP TENISO TURNYRAS:

Data: 2019 m. gruodžio 14 – 15 d. 

Vieta: VS-Fitness teniso kortai, Islandijos pl. 32, Kaunas.

 

FORMATAS: 

Dvejetų turnyras. 

- Vyrų hard ir light grupės;

- Moterų grupė; 

- Mix hard ir light grupės.

 

Žaidimas iki trijų pralaimėjimų. Mačai vyksta valandiniu formatu, o esant lygiam rezultatui pasibaigus laikui, žaidžiamas lemiamas taškas.

Varžybų organizatoriai pasilieka sau teisę, esant svarbioms aplinkybėms, keisti žaidimo taisykles. 

 

PROGRAMA: 

Varžybų laikas  - 2019 m. gruodžio 14 d. nuo 10 val. iki 20 val., o gruodžio 15 d. nuo 10 val. iki 15 val.

Prizininkų apdovanojimai – 2019 m. gruodžio 15 d. 15 val. 

Šventinis vakarėlis – 2019 m. gruodžio 14 d. 21 val.

 

RĖMĖJAI IR PRIZAI:

Visų grupių I-III vietų laimėtojai bus apdovanoti išskirtinio dizaino taurėmis, generalinio rėmėjo „Hair Clinic“ dovana, „TennisPark“ bei kitų partnerių dovanomis.

Visiems turnyro dalyviams – dovanos. 

 

STARTINIS MOKESTIS. KITI PRIVALUMAI:

Dalyvio mokestis vienam asmeniui - 50 EUR. Dalyvaujant tam pačiam asmeniui dvejose grupėse - 90 EUR.

Ypatingos kainos nakvynei Europa Royale viešbutyje.


REGISTRACIJA:

Registracija vyksta iki 2019 m. gruodžio 13 d., tačiau dalyvių skaičius grupėse yra ribojamas. Registruotis galima el. paštu hello@tennispark.lt ir/arba telefonu +370 63892716.

 

SVARBU: Patvirtinti dalyviai, grupės bei turnyro tvarkaraštis bus paviešinti užpildžius visas grupes, arba nevėliau kaip gruodžio 12 dieną.

 

GENERALINIS RĖMĖJAS: 

HAIR CLINIC yra pirmasis Lietuvoje specializuotas plaukų transplantacijos ir medicinos centras, kuriame savo srities specialistai, pasiryžę pagelbėti vyrams ir moterims, susidūrusiems su plaukų sveikatos problemomis.

 

 

Event location