Region: International
Language: English
Change

„Herojai Rasų kapinėse” ekskursija vaikams ir tėvams

Šią ypatingą Lietuvai dieną - vasario 16-tąją, kviečiame vaikus su tėvais pasivaikščioti po pačias seniausias Vilniaus kapines: kalbėsime apie iškilių čia gyvenusių žmonių gyvenimus, skaitysime kažkada užrašytus įkvepiančius žodžius, lyginsime su šiandiena, uždegsime žvakutes ant kapų. Tai ekskursija, pripildanti ypatingų emocijų: tiek suaugę, tiek vaikai po jos nešasi namo atmintyje likusią pažintį su daugeliu Vilniuje gyvenusių ir kūrusių žmonių.

👨‍👩‍👧‍👦 Ekskursija kurta galvojant apie 7-13 metų vaikus, tačiau turinys tikrai sudomins ir suaugusius. 

⏳ Trukmė: 1 val. 30 min.
👉 Ekskursijos pradžia: prie Rasų kapinių vartų
⭕ Ekskursijos pabaiga: Rasų kapinės

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu ❄️ ☔ oru, todėl lauksime Jūsų šiltai ir patogiai apsirengusių! 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location