Region: International
Language: English
Change

Improvizacijos pasirodymas „TU JUOKAUJI...?!"

Savo 7-ajame sezone improvizacijos teatras „Impro Kaunas“ jums paruošė komedijos užtaisą, improvizacijos pasirodymą „TU JUOKAUJI...?!". Kviečiame ateiti ir juokauti kartu su mumis. 

Improvizacijos pasirodymai – kaskart skirtingi ir nepakartojami, nes įkvėpti jūsų, mieli žiūrovai. Jūsų norus ir idėjas įgyvendinsime scenoje. Jus prajuokinsime ir dėl jūsų nersime į įvairiausias situacijas be jokio scenarijaus. Jose gims dramos, detektyvai, mokslinė fantastika, dokumentika ir daugybė įdomių bei juokingų situacijų, kurios nutiks tik vieną kartą.

„Impro Kaunas“ teatras gyvuoja jau septynerius metus. Teatras specializuojasi atlikti ilgo formato vaidinimus ir modernią, techniškai sudėtingą improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. Mes nesustojame tobulėti, augti ir nuolatos ieškome teatrinės improvizacijos galimybių ribų.

Ateikite paragauti mūsų improdelikatesų ir pasimėgauti intensyviu bei komišku improvizacijos pasirodymu!

Renginio pradžia: 19:00
Durys atidaromos: 18:45
Trukmė: 1.5 val.

Bilietų kaina: 12 eur.

Bilietų kaina (moksleiviams, studentams, senjorams): 8 eur.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location